Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dal jsem si ALU 15"Speedline


jarajarda

Recommended Posts

Ahoj, tak konečně jsem si splnil moje dávné přání mít na 205 GTI liťáčky 15" Speedline, pneu 195/50. Neškrtá to na vnitřní straně, ale pochopitelně mám problém s lemem, jak moc je časově náročné rozhodit nápravu a přesadit ji tak, aby zadek byl o něco výš, asi jako předek a dorazy bychom s kamarádem taky udělali o něco níž.. Řezat blatníky ani vytahovat lemy se mi nechce, karoserie je naprosto bez koroze,tak ji nechci nijak poškozovat. Díky. Tady jsou fotečky pro porovnání..i s koncovkou výfuku:) Nerez, navařená..:super

post-0-14109595819002_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartyAA

A jak ti to jede, když máš výkon "jen" 47 kW? To by mě právě dost zajímalo... přítelkyně má forda fiestu 1,3i 44 kW a chce tam taky větší liťáky, tak proto mě to zajímá...

[upravil dne 16/6/07 MartyAA]

No řekl bych líp než s 165/70/13 :) Když chceš tak to i zahrabe:) Ta 1,3 by to mohla taky zvládat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, na dieselu mám165/70 R13 a za tu cenu nenajdu "lepší" gumy - byť jsou "Made in Romania"

Ale proti gustu žádnej dišputát !

Podle mě nafta patří do kamen (proto je provoz atmosférickej dieselů tak levný) a na nějaký 15" by si diesely rozhodně neměly hrát.

15" patří na GTI :) ( se vším, co k tomu patří)

Já mám diesela "dělníka" a jsem za něj rád ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

nevím, na dieselu mám165/70 R13 a za tu cenu nenajdu "lepší" gumy - byť jsou "Made in Romania"

Ale proti gustu žádnej dišputát !

Podle mě nafta patří do kamen (proto je provoz atmosférickej dieselů tak levný) a na nějaký 15" by si diesely rozhodně neměly hrát.

15" patří na GTI :) ( se vším, co k tomu patří)

Já mám diesela "dělníka" a jsem za něj rád ;)

nic proti tobě, ale proč každýmu cpeš že na 205ku by sis některé věci které nejsou origo na danej typ nedal a že cpát peníze do těchto aut za úpravy je zbytečné?

Jarda si chtěl udělat hezčí auto a tak si dal kola... Já když jsem dal téma o čiré optice tak ty ses hned ozval že je to zbytečné a dražší než auto...

jo jinak na svém dieselu mám 17ky :aut a myslím že zbytečné to není, protože se mi to líbí:super

¨ty máš auto na práci , jiný si ho chtějí i vylepšit ;)

[upravil dne 17/6/07 HUGO BOSS]

[upravil dne 17/6/07 HUGO BOSS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: MartyAA

BTW: jinak tyhle liťáky Jsou fakt bezva. Jsou střašně nadčasový :mrk

To je fakt, včera jsem je viděl na staršim modelu 406 a vypadaly tam taky hezky.

jarajarda: :super vypadá celkově pěkně ;)

Díky, ještě GTI nárazníčky a folie, ty už mám domluvený:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

nevím, na dieselu mám165/70 R13 a za tu cenu nenajdu "lepší" gumy - byť jsou "Made in Romania"

Ale proti gustu žádnej dišputát !

Podle mě nafta patří do kamen (proto je provoz atmosférickej dieselů tak levný) a na nějaký 15" by si diesely rozhodně neměly hrát.

15" patří na GTI :) ( se vším, co k tomu patří)

Já mám diesela "dělníka" a jsem za něj rád ;)

Je to Tvůj názor, já Ti ho neberu, ale v těch "kamnech" který jezděj za 5 litrů jezdíš taky:D GTI bych bral hned, ale na ten provoz abych s ním jezdil denně nemám, to radši diesel a na nádrž 1000km:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HUGO BOSS

Původně zaslal: vix

nevím, na dieselu mám165/70 R13 a za tu cenu nenajdu "lepší" gumy - byť jsou "Made in Romania"

Ale proti gustu žádnej dišputát !

Podle mě nafta patří do kamen (proto je provoz atmosférickej dieselů tak levný) a na nějaký 15" by si diesely rozhodně neměly hrát.

15" patří na GTI :) ( se vším, co k tomu patří)

Já mám diesela "dělníka" a jsem za něj rád ;)

nic proti tobě, ale proč každýmu cpeš že na 205ku by sis některé věci které nejsou origo na danej typ nedal a že cpát peníze do těchto aut za úpravy je zbytečné?

Jarda si chtěl udělat hezčí auto a tak si dal kola... Já když jsem dal téma o čiré optice tak ty ses hned ozval že je to zbytečné a dražší než auto...

jo jinak na svém dieselu mám 17ky :aut a myslím že zbytečné to není, protože se mi to líbí:super

¨ty máš auto na práci , jiný si ho chtějí i vylepšit ;)

[upravil dne 17/6/07 HUGO BOSS]

[upravil dne 17/6/07 HUGO BOSS]

Naprosto s Tebou souhlasím a i když to musí bejt na těch 17" dost jako žebřiňák, tak to vypadá vážně skvěle a vůbec s Griffe :):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty kola chválim. jáse bal tak tam dal jenom 14 :D ale za tu cenu jak to drží v zatáčkách je ten úbytek výkonu skoro zanedbatelnej. a fungujou jako protiprokluz. musíš fakt chtít aby to hrabalo :D naproti tomu ty šlupky 165/70 hrabou skoro pořád že by výkon:P

jo a ještě mě napadlo, jestli máš načatý čepy tak pudou hodně rychle do pr..le:nevim vyměnil sem je všechny a teď po cca 40000km je všechno ok:)

[upravil dne 18.6.2007 vinorak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...