Jump to content
Sign in to follow this  
manster

Zkušenosti s provozem a poruchovostí

Recommended Posts

Ahoj, mám 807 2.2HDi Pack SW chiptuning r.v. 2004. Kupovaný nový v ČR. Od začátku s ním mám nějaké technické problémy, jsem v tom sám? Napište mi vaše závady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abych stručně popsal mojí story s 807. Hned po vyjetí z autosalonu v Sokolově se začala potit okna...reklamace...z fabriky prý špatně nasazená (nenasazená?) hadice přívodu vzduchu do kabiny. Po týdnu jízda na plný plyn, motor bez výkonu a žlutá ikonka..porucha motoru :o, reklamace 2 dny...prý podfukoval jeden vstřik. Za půl roku sedačka řidiče je vyklepaná jak v traktoru, navíc se sype molitan zespoda sedáku...reklamace 3x...nakonec výměna kostry sedadla a sedák. za 2 měsíce hlásily pneumatiky podhuštění, reklamace, přeprogramování kontrolních limitů. Zaseklá opěrka sedadla spolujezdce. reklamace, výměna. Měsíc po záruce odešla řemenice s rychlospojkou (8000),přit výměně natrhli řemen, což jsem zjistil náhodou asi po měsíci.v 60.000km výměna destiček (už třetí sada) pískají doteď (74.000km) reklamace neúspěšná, 3xčištění. V 70.000km odešlo turbo (60.000) to už jsem byl nasr... Uhádal jsem slevu od zastoupení cca 50%. Tohle auto je zakleté... Jak jste na tom Vy? P.S. Občasné hlášky počítač jako "porucha brzd" "podhuštěné pneu" "nízká hladina chladící kapaliny" "porucha FAP" už ani nevnímám...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě jsem zapomně na story s rádiem. Přestalo číst CD (chnger fungoval), takže výměna, jenže mi tam dali rádio z 307, které svítilo oranžově místo zeleně, navíc neumělo changer, dynamickou hlasitost, atd.. čekal jsem skoro měsíc na výměnu za správný typ, ještě se divili, proč mi vadí oranžové podsvícení... Naštěstí ještě v záruce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×