Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena tjůning doplňků na 405 + T16


M.a.R.i

Recommended Posts

To Dundee: Já na to taky nějak nespěchám. Samozřejmě,že mimčo je přednější. Přemýšlím,že bych si vyrobil masku jak sem dával předposlední foto Mefisto86,ale s tím rozdílem,že bych tam dal černej tahokov s malýma dirkama jako je na 406 a doprostřed umístil znak ze 406, novej model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

To Dundee: Já na to taky nějak nespěchám. Samozřejmě,že mimčo je přednější. Přemýšlím,že bych si vyrobil masku jak sem dával předposlední foto Mefisto86,ale s tím rozdílem,že bych tam dal černej tahokov s malýma dirkama jako je na 406 a doprostřed umístil znak ze 406, novej model.

Ty tu normálně zveřejňuješ mé tejné plány:D ale já bych tam to lvíče asi nedával. I když to ukáže až čas jak to dopadne:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: M.a.R.i

To Dundee: Já na to taky nějak nespěchám. Samozřejmě,že mimčo je přednější. Přemýšlím,že bych si vyrobil masku jak sem dával předposlední foto Mefisto86,ale s tím rozdílem,že bych tam dal černej tahokov s malýma dirkama jako je na 406 a doprostřed umístil znak ze 406, novej model.

Ty tu normálně zveřejňuješ mé tejné plány:D ale já bych tam to lvíče asi nedával. I když to ukáže až čas jak to dopadne:super

To já tam to lvíče (z volantu) pro změnu dát chci, jen tahokov bude stříbrnej (asi) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: M.a.R.i

To Dundee: Já na to taky nějak nespěchám. Samozřejmě,že mimčo je přednější. Přemýšlím,že bych si vyrobil masku jak sem dával předposlední foto Mefisto86,ale s tím rozdílem,že bych tam dal černej tahokov s malýma dirkama jako je na 406 a doprostřed umístil znak ze 406, novej model.

Ty tu normálně zveřejňuješ mé tejné plány:D ale já bych tam to lvíče asi nedával. I když to ukáže až čas jak to dopadne:super

To já tam to lvíče (z volantu) pro změnu dát chci, jen tahokov bude stříbrnej (asi) ;)

A nebo dám do levýho spodního rohu nápis Mi16:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohouš: Tak určitě máš pravdu. 405 je sama o sobě hodně pěkný auto, takže takový výkřiky poslední doby jako je čirá optika na zadek se k ní vůbec nehodíl. Ale ta maska na autě příliš rušivym dojmem nepůsobí.

btw: možná se na to vykašlu, páč mám možnost koupit žlutou 306 kabrio, jen mi na ní chybí pár peněz:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak ty půjdeš do cabrio 306 žluté barvy??

:o

Dneska jsem se na ní byl podívat. Opravdu hezounký autíčko. rv99, najeto 92t, motor 1.6 (kdyby byla 2.0 vůbec bych se nezlobil) opravdu zachovalá, nikde ani škrábanec. Už kolem ní chodim jak mlsnej kocour dost dlouho, tak tam doufám ještě chvilku vydrží než splašim peníze:mrk

post-0-14109595860968_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bohouš: Neboj,takový sado maso zase nejsem. Budu mít jenom Mi16 zadní nárazník, T16křídlo, ty čirý světla, zkusím vyrobit i ty mračítka. Jinak Nárazník zůstane s chromovanou lištou a černým plastem. Ty M3 zrcátka už jsou moc velký zlo,to samý to zadní clonítko a kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: OK406

Tak ty půjdeš do cabrio 306 žluté barvy??

:o

Dneska jsem se na ní byl podívat. Opravdu hezounký autíčko. rv99, najeto 92t, motor 1.6 (kdyby byla 2.0 vůbec bych se nezlobil) opravdu zachovalá, nikde ani škrábanec. Už kolem ní chodim jak mlsnej kocour dost dlouho, tak tam doufám ještě chvilku vydrží než splašim peníze:mrk

Není to čistě náhodou bazar naproti Thomayerce v Krči??? Mají tam stejného:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: OK406

Tak ty půjdeš do cabrio 306 žluté barvy??

:o

Dneska jsem se na ní byl podívat. Opravdu hezounký autíčko. rv99, najeto 92t, motor 1.6 (kdyby byla 2.0 vůbec bych se nezlobil) opravdu zachovalá, nikde ani škrábanec. Už kolem ní chodim jak mlsnej kocour dost dlouho, tak tam doufám ještě chvilku vydrží než splašim peníze:mrk

Není to čistě náhodou bazar naproti Thomayerce v Krči??? Mají tam stejného:super

Čistě náhodou ANO! Mám ho kousek od baráku:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to Mefisto86: jj, ty světla jsou docela puberťárna,ale mně se to prostě líbí. Ale pokud to v reálu bude vypadat nějak divně. Tak půjdou dál do světa. Chtěl bych si udělat něco ve stylu viz foto dole

Tu fotku znám, je profláklá jak falešnej pětník:D Nic proti, ale ta čirá optika z první stránky ti na tvou 405 nepůjde, protože máš novej model a ty světýlka jsou na starej.:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...