Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTO ZA 100 TÁCŮ ?


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

No já měl možnost s Loganem trochu pojezdit (1.4) a je to celkem slušnej kočár. Když pominu zpracování interiéru, který ale neni nejhorší (hodně nových aut se mi uvnitř vyloženě hnusí), tak za ty prachy je to hodně dobrá rodinná kára. A to nemluvim o tom kombiku, to musí bejt teprve něco :mrk Až doslouží 405, možná budu uvažovat i o Loganu:myslim

Když už jsi to tak naladil - u nás si Logany (MCV) koupila Městská policie. Kluci měli felicii a s tímhle se trochu bojí, ale myslím, že je to pro ně ideální auto. Problém je asi v (ne)úpravě kastle - nemá pozink, takže to shnije (po letech, stejně, jako to jejich Felicie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

No já měl možnost s Loganem trochu pojezdit (1.4) a je to celkem slušnej kočár. Když pominu zpracování interiéru, který ale neni nejhorší (hodně nových aut se mi uvnitř vyloženě hnusí), tak za ty prachy je to hodně dobrá rodinná kára. A to nemluvim o tom kombiku, to musí bejt teprve něco :mrk Až doslouží 405, možná budu uvažovat i o Loganu:myslim

Logana má strejda a musim říct, že bych ho za piškota nevyměnil. Karoserii raději nekomentu, interiér nic moc - samej lacinej plast, fort poslouchám kde co vrže a o pohodlí ani nemluvě. Jistě má i své plus v podobě velké světlé výšky a docela prostornýho kufru, ale jak jsem řek já bych to nechtěl.:nevim

PS: Z čeho sem chytal nevětší výtlem byl ten miniaturní vejfuk sýdlící v obrovský douře zadního nárazníku:D:D:D

[upravil dne 15.6.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolega mel Logana a co se tyce kvality cehokoliv, tak bida, jizdni vlastnosti proste des..jednou vylezl z auta a jenom se oprel pri pokecu o blatnik a promackl ho (jedna rana z opacnyho smeru a bylo spraveno)..ale vychvaloval si jizdni vlastnosti "offroad"..kdyz byly povodne a byla uzavrena cesta tusim u kojetina, tak on to projel (ikdyz uz mu doslova teklo do bot)..a v poli to prej taky jezdilo dobre:D

..ja osobne bych do takovyho auta ale nesel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Za sto táců je například toto

126-silver-sec.jpg

Což o to - na pohled určitě hezký, ale pod 10 to jezdit nebude (první hledisko těch, co maj´hluboko do kapsy) a když se na tom něco po*ere, tak cena opravy může být vcelku jednoduše podobná nebo i vyšší než cena tohoto auta při koupi.

Podle mě je tohle srdcovka, nikoli volba pro lidi, kteří potřebují sociální auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Což o to - na pohled určitě hezký, ale pod 10 to jezdit nebude (první hledisko těch, co maj´hluboko do kapsy) a když se na tom něco po*ere, tak cena opravy může být vcelku jednoduše podobná nebo i vyšší než cena tohoto auta při koupi.

Podle mě je tohle srdcovka, nikoli volba pro lidi, kteří potřebují sociální auto.

:myslim no medo, to se o mem aute rika taky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...