Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Regulátor ventilátora


Jaho

Recommended Posts

Viem, že sa tu už popísalo hodne o vetráku kúrenia(veď tu sedím už dve dopoludnia) a veľa som sa dozvedel, ale jednu vec som stále nedoriešil. Aj mne postupne prestal fungovať vetrák, tak som rozobral ovládač kúrenia, vybral ten plošný spoj a dal ho premerať známemu. A ten ma upozornil, že mi chýba jedná súčiastka vľavo hore nad páčkou ovládania klapky. Nevie niekto čo tam chýba ? P 405 GRi 1.8 benzín rv 1993

[upravil dne 15.6.07 Jaho]

[upravil dne 15.6.07 Jaho]

post-0-14109595815492_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 vývody, to vypadá na tranzistor, tyristor, triak? Pokud nikdo nemá schema nebo díl, tak rozkreslit součástky z tišťáku - vědět kam a na co pokračují vývody a dá se usoudit co tam asi tak patří. A pak laborovat.

[upravil dne 15/6/07 ladak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi fakt nikto nepomôže? To sa nenajde nejaký láskavý pežoťák, ktorý má novšiu 405? Stačí vykrútiť 4 skrutky na stredovom paneli, vytiahnúť ovládacie knoflíky, zložiť kryt ovládacích šupatiek a plošak je vidieť. Robota na 20 min. PROSÍÍÍm !!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hoď sem celou fotku toho plošňáku ať je přesně a zřetejně vidět kam vede která cesta a jak je to zapojený + fotku ze strany součástek. Takhle bych řek že tam byl kondenzátor, ale těžko říct, když nevim kam to vede. Bohužel kapacitu toho kondíku (jestli tam má být) ti asi už nezdělim (budeš muset použít metodu pokus vs. omyl) ale dala by se z toho vyčíst aspoň jeho eventuální polarity.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Mefisto86

Hele hoď sem celou fotku toho plošňáku ať je přesně a zřetejně vidět kam vede která cesta a jak je to zapojený + fotku ze strany součástek. Takhle bych řek že tam byl kondenzátor, ale těžko říct, když nevim kam to vede. Bohužel kapacitu toho kondíku (jestli tam má být) ti asi už nezdělim (budeš muset použít metodu pokus vs. omyl) ale dala by se z toho vyčíst aspoň jeho eventuální polarity.:super

tak se koukni do 405 máš taky 93 rok nebo ne??

Mám ale mě se to nechce kuchat:D Ale jak tak koukám asi budu muset;)

[upravil dne 17.6.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komisar: Pokud někdo nemá ten panel venku, tak to neni zas tak jednoduchý. Rozebrat středovej panel, odpojit bowdeny od táhel a topení vyndat nějakej čas zabere. Docela chápu, že kvůli dvěma minutám focení se s tim nikdo přes hodinu rozebírat a skládat nechce.

Vědět tohle v sobotu, mohli jsme s Neonem při rozebírání palubky v Ropisovi rozdělat i to topení (stejně nám jedno táhlo vypadlo, tak by to bylo při jednom).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale sa to tu rozbehlo!Zatial všetkým dík za snahu.Len malá poznámka- nieje treba odpájať bowdeny!Stačí vykrútiť 2 skrutky nad rádiom, jednu za vypínačomn výstražných smeroviek, ajednu pod krytkou hore. Potom stiahnúť knoflíky ovládacích páčiek na kúrení. a celý kryt tej skrynky stiahnúť(vypáčiť) je to len na takých zúbkoch. ah neď pd tým krytom je ten plošák. Tak ak by mal niekto trocu času....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...