Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 hdi kombi -ukradeno


palikx

Recommended Posts

zdravim casto sem nechodim ale ted mam problem

ukradli mi mou 306 combi a rad bych poprosil kyby jste treba nekdo narazil na neco z takoveho auta napiste treba soukromou zpravu pripadne volejte 602 287 319

http://ukazto.com/?img=peunovyuprava.jpg#

http://ukazto.com/?img=3062mala3.jpg#

[upravil dne 14/6/07 palikx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vo*e - a už mě to se*e

Kdy tu konečně začne fungovat nějaká domobrana nebo sekání rukou - tyhle hovada si nic jinýho nezasloužej.

Kde se v lidech vůbec bere ta odvaha vzít (nebo i jen šáhnout) někomu jeho majetek???

Přeju Ti, abys dopadl líp než před časem Zipík - tzn. aby se to auto co nejrychleji našlo - a co nejmíň poškozené (i když tomu věřím asi jako tomu, že zítra najdu na chodníku hodinky s vodotryskem)

A mám adroš až na horní úvrati

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s takovou krasnou barvou laku bude bít do očí ,podle mě se bud děcka jen povozí a až dojde palivo někde to nechaji, nebo je to davno rozebrane na kousky, každopadně budu mit oči na stopkach, jak píšu moc krasny lak .škoda takoveho piškota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to lito. Jsou to zmr..i. Tohle je uz hruza. Jen me jeste napadlo, jestli tohle forum nefunguje trosku jako katalog...:mad:. Poctive vydelavas, naskudlis si na vysneny auto, mas z nej strasnou radost a pak... A kdybys nekoho nachytal, jak ti sedi v aute a hodla odjet a zmaloval ho do duhy, tak jdes jeste sedet.... Smutny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dekuju za soucit je mi porad vic a vic smutno.a ano barvu mela karsnou.

a navic s tim katalogem mam taky trosku pocit jeste funguju na jinem foru a tam byl dokonaly popis toho auta a tak si rikam ze to asi byla chyba povidat vsem co tam bylo a nebylo.ach jo.

A ano pojistene to bylo tak uvidime jak se k tomu -pokud se nenajde-pojistovna postavi.

v pondeli mam dovolenou a objizdim vsecky vrakoviste v praze a okoli.nejvetsi podezreni mam na kladno,a slustice.

uvidime.

jeste jednou dekuju za soucit

p.s kdyz nekoho chytim v aute tak ho musim umlatit k smrti a zakopat aby ho nikdo nenasel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hloze-ja

Je mi to lito. Jsou to zmr..i. Tohle je uz hruza. Jen me jeste napadlo, jestli tohle forum nefunguje trosku jako katalog...:mad:.

Myslím si, že čorkaři neběhají po netu a nevyhledávají auta podle toho, co o nich majitel kde uvedl - spíš si myslím, že zmizení Tvého auta byla náhoda, i když hodně blbá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

přesně tak narazili na pěknou v HDI tak není se čemu divit ,sousedovi zmizlo auto a našel si jej sám po měsíci o 4 km dál v jedné ulici.Nepoškozené zaprášené jen musel vyměnit spínačku ta se zasekávala.

tak to mel velike stesti, kamosovi ukradli auto (nejakeho fiata) a nasel ho taky sam, po dvou tydnech u lesa totalne vykradeneho a spaleneho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodil si site jeste na jinych webech? treba na www.tuning-forum.org je sekce ukradeno a docela jsem koukal kolik kousku se tam znovu objevilo..nektery i diky pozornosti navstevovatelu webu :( jinak teda opravdu litost nejvetsi a preji stastny konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...