Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řemenice klikového hřídele


Richard296

Recommended Posts

Zdravím Vás, potřeboval by jsem poradit kde se dá sehnat řemenice klikové hřídele pro 406 break 1,8 16V 1998 motor LFY. Hledal jsem v několika e-obchodech a nenašel jsem pod tímto názvem žádný díl - asi jsem hledal špatně. Díval jsem se i do databáze témat a nenašel jsem téměř žádný odkaz, kde by se dal uvedený díl sehnat. Kdyby jste ji někdo objednával nebo kupoval dejte mi vědět kolik stojí a jaké má objednávací číslo. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím. Dnes jsem jel z práce a rana - hned vypla klima - ozval se rachot a potom jenom pištění a sem tam klapnutí. Mysle jsem si že mi dal kožu kompresor klimatizace. Dojel jsem domů cca 10km a mrkl se do motoru. Po nastartování jsem si všiml, že řemenice poskakuje jak blbá a zároveň začala solidně mlátit. Tak je to asi ona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Richard296

Jo myslím tuhle. Včera jsem ji šel ještě vymontovat, ale stihl jsem jenom vyprostit ten kovový díl s drážkami. Vložil by jsem fotku, ale nevím jak.

Pokud máš tu fotku, tak mi ji pošli emailem a já jí sem dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak jak to vidím, zlatá 205 / 405. Poslední dobou se mi zdá že to s tím vylepšováním na motorech až moc přehánějí.

Zavařit COčkem, nechyt vyvážit. jestli to takhle půjde dál, tak rozjedu výrobu řemenic bez tlumení i v odlehčeném provedení pro tunery .... za poloviční cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Richard296

Tak jsem zjistil, že náhradní řemenici neseženu a budu muset ji koupit v PEUGEOTU. Stejně je to zvláštní, že se nikomu ještě nepokazila! Měl jsem asi smůlu.:myslim

Ale pokazila! Dokonce jsem tu jedinou, co jsem měl, prodal a vzal jsem si tu starou. Už tu mám dvě na TD opravené. Na tu z benzína jsem se ještě nedostal. Ta guma, co je mezi, slouží jako torzní tlumič. A když ta guma časem ztvrdne funguje pořád stejně? Myslím, že už ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Richard296

Tak jsem zjistil, že náhradní řemenici neseženu a budu muset ji koupit v PEUGEOTU. Stejně je to zvláštní, že se nikomu ještě nepokazila! Měl jsem asi smůlu.:myslim

Udělej si výlet do www.autovrakac.cz mají ji tam za 1.000kč ale radši tam zítra cinkni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, já mám jinou zkušenost - rozpadlo se mi to úplně stejně, tak jsme usoustružili vložku a svařili v argonu. Asi po 2 000 Km mi ulítla klikovka i s celou řemenicí. A bylo vyděláno. Ta guma má své opodstatnění - nedoporučoval bych opravovat raději nehradit novou ! Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...