Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače na 307


JarryC

Recommended Posts

Čau chlapy, oživil jsem téma protože mám trochu bordel v tom jaký stěrače, ale hlavně s jakým adaptérem koupit.Hledal jsem všude,ale není mi jasný který mi budou pasovat na auto.Svoje stěrače jsem vyfotil a prosím o radu.Když byste našli někde na netu eshop, nebo měli nějaký svůj osobní tip,zkopírujte odkaz.Jde mi hlavně o to aby pasovali na moji 307mu.Díky

post-37063-14109623495902_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Koupil jsem si stěrače BOSCH (BO 3397118203). Měly údajně sedět na 307 sw 2004, výrobce to uvádí na obalu. Stěrače jsou dělané na koncovku ve tvaru háčku. Já mám ale na mé 307 jinou koncovku (viz foto). Dá se někde koupit redukce?

96343325f2626f37-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

S dovolením malinko oživím ( a zneužiju) téma - budou pasovat ramínka stěračů pofaceliftového modelu na předfacelift? Mám teď stěrače s háčkem ale chci ty s jinou koncovkou ( stejné, nebo hodně podobné má C4 ). Lze je vyměnit? Chci to jak z estetického důvodu, tak i proto, že jsem dostal Bosch stírátka a jsou mi k prdu.

Předem díky za odpověďi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdar chlapi, nechci dělat reklamu, ale objednal jsem si stěrače. Konstatuji: super. Dokonce i přítlačné křídélko? je správně otočené pro verzi vozu.

 

A za tu cenu si je klidně jednou za rok objednám znovu. Můj vůz 307 SW 2005.

 

http://www.sterace24.cz/Sterace-na-Peugeot-307-Break-2002-2005-d846.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...