Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače na 307


JarryC

Recommended Posts

Ja som kupoval vcera. Valeo, 690 Sk za 2 ks. Ale zaujimave, ze na origo krabici bolo napisane, ze su na 307, 307SW a dlzka 650mm obidva. Tomu lavemu oproti tym co som tam mal predtym chyba dole asi 2cm a hore asi 1cm, ale bobec mi to neprekaza a stieraju :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

ESTE JEDEN FAKT

dnes som navstivil u nas vo Zvolene "nazvem ju" jednu z najlepsich autotechien a chcel som si objednat stierace na moje auto z horeuvedeného odkazu ktory som spomynal volali tam a potesili ma ze ich momentalne nemaju a do konca roka ich udajne ani nedostanu a volal este 3 predajcom ktory by ich mohli mat no bezvysledne a teraz pride to najlepsie: ako som uz spomynal stierace uz dosluhuju /a to maju iba 1rok/a to poriadne tak som to musel riesit- navstivil som predajnu Peugeot a paradicka mali ich tam vystavene kukam cena 1400 Sk,- no ujde myslim si az ked neprisiel predavac a vravel "mlady muz to je cena za kus" myslel som ze porodim jezka proti srsti, no sedliacky rozum mi povedal 1400+1400= 2800 :(:o

ale kedze je zimna akcia 20% dokonca som aj pekne usetril 560Sk,- :aut fuj este mi je teraz zle.

Takze na zaver asi tolko ak si chce niekto zdvihnut adrenalin nech vstupi do predajne a kupi si nieco originalne.a ani nejdem pisat ze som tiez kupil stresny nosic za 3200 sk,- ale to si myslim je uz lepsia cena ako tie stierace. Ak nebudu fungovat aspon 2 roky tak tam namontujem drevene palice s handrami. HOWK dohovoril som.

tá cena je verľmi čudná, pretože v Peugeote Poprad boli oba stierače za 2200.- Sk vrátane práve prebiehajúcej zľavy na ne, ale asi nie je pradajňa ako predajňa:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prco

Ja som kupoval vcera. Valeo, 690 Sk za 2 ks. Ale zaujimave, ze na origo krabici bolo napisane, ze su na 307, 307SW a dlzka 650mm obidva. Tomu lavemu oproti tym co som tam mal predtym chyba dole asi 2cm a hore asi 1cm, ale bobec mi to neprekaza a stieraju :super

porad prosim, kde si kupoval - ale predpokladam, ze to su klasicke ramienkove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: branol

V Bratislave v R1 centre je predajna Valeo, pred rokom ma stali 1400 Sk, daju sa aj rozobrat a vymenit gumicky, nie je po ale jednoduche

mohol bysi to popisat blizsie ci mas tie Valea na stary model alebo na novy mohol by si prilozit foto? zaujimalo by ma to lebo ja mam novy model a podarilo sa mi rozobrat gumky len bude problem zohnat nane tie gumky chcel by som si to porovnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Potřebuji koupit komplet sadu (přední i zadní stěrače). Původně máme na autě ještě klasické ramínkové. Délka stěrače vpředu je 65cm a vzadu je 35cm. Většina odkazů, které jste zde uvedli už nefunguje. Může někdo aktuálně odpovědět, kde pořídit a za kolik? Nebráním se ani bezramínkovým, ale musí jít nainstalovat místo původních ramínkových.

Také nechápu, že většina zde uvedla délku 71 cm. Jak je možné, že máte o tolik delší stěrač, než já? Kdyby to bylo třeba o 2cm, tak bych to ještě pochopil, ale o tolik? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau já kupoval bezramínkový stěrače EVO za cca 900kč, mám je už rok a naprostá spokojenost, koupil sem oba 65cm a úplně to vyhovuje, montáž byla taky bezproblémová, nejhorší bylo sundat ty původní nějak se jim nechtělo dolu ale ty nový sem nasunul, zacvaknul, sklopil a bylo hotovo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: georgegg

čau já kupoval bezramínkový stěrače EVO za cca 900kč, mám je už rok a naprostá spokojenost, koupil sem oba 65cm a úplně to vyhovuje, montáž byla taky bezproblémová, nejhorší bylo sundat ty původní nějak se jim nechtělo dolu ale ty nový sem nasunul, zacvaknul, sklopil a bylo hotovo:super

A co zadní stěrač? Máš nějaký odkaz na e-shop, kde si to kupoval nebo si to koupil někde v kameném obchodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Koupil jsem je cca před 1 a půl rokem v Halfords a fungují úplně normálně. Nerozeznal jsem je od originálů, na té kombinaci 70+65 cm je uveden přímo a pouze P 307. Mají i originální uchycení do ramínek. Mluvím samozřejmě o bezramínkových stěračích...

Chystám se je tam koupit opět.

[upravil dne 16.2.09 Velickin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...