Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače na 307


JarryC

Recommended Posts

Dají se na 307 r.v.2006 měnit na stěračích jen gumičky? Prohledával jsem to tady a našel jsem dikuzi jen o 406.Ty ramínka jsou taková celá jakási ohebná.Prohlížel jsem je a zdá se mi,že by to snad(s pomocí boží) :Di mohlo jít.Máte s tím někdo zkušenosti? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

2 JarryC : Dají se vyměnit jen gumičky. Je to trochu problém, protože jsou 70cm dlouhé a hned tak někde je nemají. Já je kupuju tady : http://www.autotomex.cz/ :super

Pár stojí necelých 40,-Kč. :papa

Můžu se zeptat jak jsi vyndal ty gumičky.Pokoušel jsem se je vyndat ale nevím jak dostat ven ty zarážky na koncích,nechtěl jsem za to moc brát měl jsem strach že se mi rozlomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukash

vypada to ze doslo k mejlce - JarryC ma bezraminkove sterace, a tam teda gumicky urcite nevymeni - leda ze by je odrizl a lepidlem pridelal nove :) Takze je nutno koupit nove, opet bezraminkove pac jine tam ani nedas.

No hurá,;) konečně vím na čem jsem.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukash

vypada to ze doslo k mejlce - JarryC ma bezraminkove sterace, a tam teda gumicky urcite nevymeni - leda ze by je odrizl a lepidlem pridelal nove :) Takze je nutno koupit nove, opet bezraminkove pac jine tam ani nedas.

Právě že to vypadá že ta gumička na těch bezramínkových je volně v drážce,nevypadáto že by to bylo v jednom kuse jenom má z každé strany takový zarážky nebo něco,nevím jak bych to popsal.U těch bezramínkových Bosh Aero tam prej ty gumičky vyměnit jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v utorok som siel okolo autosuciastok kupoval som teflonove lestidlo a sprej na okno proti muskam a napadlo ma spytat sa na tie stierace tie gumicky na aerotwiny sa zevraj daju vymenit mali tam aj nahradne (250sk) ale vsetko to zalezi od dlzky gumky na P307 zevraj idu dlhsie 70cm (neviem nemeral som) ale neni problem ani s tym rozmerom len skoda ze tie aerotwiny nedavaju aj do zadu ma ich napr. Octavia II a vyzera to podla mna krajsie no dufam ze P308 ho uz bude mat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

v utorok som siel okolo autosuciastok kupoval som teflonove lestidlo a sprej na okno proti muskam a napadlo ma spytat sa na tie stierace tie gumicky na aerotwiny sa zevraj daju vymenit mali tam aj nahradne (250sk) ale vsetko to zalezi od dlzky gumky na P307 zevraj idu dlhsie 70cm (neviem nemeral som) ale neni problem ani s tym rozmerom len skoda ze tie aerotwiny nedavaju aj do zadu ma ich napr. Octavia II a vyzera to podla mna krajsie no dufam ze P308 ho uz bude mat

Jde o to které aero stěrače myslel že jdou u nich ty gumičky vyměnit,celkem pochybuju že myslel ty co jsou tam originál protože ty určitě neprodávaj,u ostatních jako jsou od Valea a Boshe by to snad mělo jít co jsem se dočetl na jiných diskuzích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus já mám Valeo Sielncio X TRM a jsou super,vřele doporučuju :super (stojí to i za tu větší pořizovací cenu) ,používal jsem vždy nějaký levný a spokojenost nic moc (chovalo se to jako by bylo sklo mastné a nechávalo to takovej povlak a já odmašťoval a odmašťoval a nic) a gumičky u těch normálních nedoporučuju měnit,je to zbytečná práce :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...