Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pretacave aj nedotacave


poldy

Recommended Posts

mam 306 1.6, tlmice njesu bohvie co, gumy vcelku nove, na vodu, aj ked predne su zodrate zvonka, dnes som sa 3 krat narodil, najprv som bol nedotacavy a skoro som sejmul iveco, potom som si nedobrovolne driftol jeden kruhac a nakoniec som na dalsom letel cez travnik a zastavil v strede cesty krizom, ono ti pritomny anglicania mali vacsi stres ako ja ale tu uz ide o zivot a bojim sa o toho co to auto kupi odomna, pretoze ho predavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306 je v mensich rychlostech pod plynem nedotacive a ve vysich napr na vetsich kruhovych objezdech pretacive dokonce se mi s nim darilo driftovat nez jsme to prehnal a skoncil v hodinach od te doby to uz tolik neprehanim (nejlepsi je to na snehu)

ale vsechno co jsem tu popsal je chovani na limitu na ktery by ses nemel dostat pokud nejedes moc rychle pripadne na sjetych nebo spatnych pneu nebo zavade na podvozku jinak mi prijde 306 bezpecne a pripadny prichazejici drift nebo nedotacivost se da lehce poznat (protoze cit v rizeni taky neni spatny) a vyresit napr. lehkym ubranim atd.

ps: dokonce se mi v poradku na suchu dari jezdit ve vnitrnim pruhu kruhovych objezdu o hodne rychleji nez ty ve vnejsich

na mokru to samozdrejme chce ubrat ale to musis v kazdem aute (jenom ve ctyrkolkach min)

[upravil dne 14.6.07 djfrozen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...