Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčkoměr


Guest Palinko

Recommended Posts

Mam 405 r.v. 1995 budu pasovat budiky s otackomerom aj zo starsieho modelu? Mam totiz namiesto otackomeru tie velke skarede hodiny. poradte niekto. Pripadne mi poradte kde sa da zohnat sablona na budiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Palinko

lenze ja mam modelovy rok 1995 a na to nepasuju hocijake budiky zo starsich modelov

Neřikej mi, že tam nepůjdou budíky z modelu r.93. Mezi těma autama snnad neni žádnej rozdíl.:myslim

Věř, že je tam rozdílů více než dost ... co se týče palubky, tak snad všechno ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

*Vsechny 3 obrazky = new palubni deska. 1993 je už většinou nový model a na fotkách se také o nový model jedná ... ;) Ze starého s tím bude problém, také jsem to řešil a chtěl řešit ... ale musel bych palubku budíkově vyměnit celou a to kvůlki otackomeru fakt delat nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Palinko

lenze ja mam modelovy rok 1995 a na to nepasuju hocijake budiky zo starsich modelov

Neřikej mi, že tam nepůjdou budíky z modelu r.93. Mezi těma autama snnad neni žádnej rozdíl.:myslim

Věř, že je tam rozdílů více než dost ... co se týče palubky, tak snad všechno ;-)

Tak to si dovolým ti oponovat, protože v roce 93 už měly snad všechny 405 novou palubku, protože se začala dělat tušim od 6/1992 (ale tim měsícem si nejsem přesně jistej):super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

no já mám 1.9 D a rád bych budiky kde je toho více, jako bylo na P309 GTI budiky tak jistě je určitě více druhu na p405 D old model.

Jenže kromě těch svých co mam jsem reálně neviděl ani jedny. Dokonce bych si asi vzal nějaký z benzína , jen byh vyměnil otáčkoměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

zdravím mám dotaz..a když u GL je tachometr do 230 km/h a na mi16 do 250km/h a prohodil bych je, bude ten tachometr ukazovat stějně přesnú rychlost jak ta původní přístrojovka, nebo tam budů větší odchylky? páč jsem si všiml že u tej desky z mi16 je 200 km/h na stejném místě jak u GL 165km/h a u sri 185 km/h dík ...snad to nekdo pochopí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...