Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

legální kola


čakom

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

16" legalni jsou pokud to mas v TP a je tam i rozmer pneu ktery mas povoleny.

ja tam mam

6.5J 16 E=20 205/55 R16 91W

[upravil dne 13/6/07 buml]

V TP mám jen 14´´ ale chtěl bych tam zapsat 16´´´kdyby to šlo abych neměl zbztečný problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: buml

16" legalni jsou pokud to mas v TP a je tam i rozmer pneu ktery mas povoleny.

ja tam mam

6.5J 16 E=20 205/55 R16 91W

[upravil dne 13/6/07 buml]

V TP mám jen 14´´ ale chtěl bych tam zapsat 16´´´kdyby to šlo abych neměl zbztečný problémy.

Ty tam máš jenom "14"? Jsem myslela, že na 406 se dávali minimálně "15" :myslim . "14" mám oficiálně v techničáku já na svou 306, ale už jezdím na "15" a vypadá to 100x lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: buml

16" legalni jsou pokud to mas v TP a je tam i rozmer pneu ktery mas povoleny.

ja tam mam

6.5J 16 E=20 205/55 R16 91W

[upravil dne 13/6/07 buml]

V TP mám jen 14´´ ale chtěl bych tam zapsat 16´´´kdyby to šlo abych neměl zbztečný problémy.

Ty tam máš jenom "14"? Jsem myslela, že na 406 se dávali minimálně "15" :myslim . "14" mám oficiálně v techničáku já na svou 306, ale už jezdím na "15" a vypadá to 100x lépe.

JJ jen 14´´. Já už jezdím na 16´´ 205/55 a 225/55 ale chtěl bych to do TP ať nemám nějaký problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

JJ, taky 14" plecháče 185/70 - zima

15" origo tróny 195/65 - zbytek roku :D

Obojí v TP:super

Jinak ty 14" jsou jen tak tak. Vždycky mi to brousí kabely k destičkám :aut

[upravil dne 14.6.07 MJSytic]

jj ty 14´´ jsou moc malý. zimu mám plechy 14´´ leto jsem měl alu 14´´ vyvážil jsem je nalepovacíma závažáma a doma jsem si všiml že to dře dráty od desek tak jsem to druhej den zase vyvažoval a davál naklepávací závaží.

Co potřebuju k tomu aby mi zapsali 16´´ do TP???

Potřebuju nějaký vyjádření od Peugeota?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: MJSytic

JJ, taky 14" plecháče 185/70 - zima

15" origo tróny 195/65 - zbytek roku :D

Obojí v TP:super

Jinak ty 14" jsou jen tak tak. Vždycky mi to brousí kabely k destičkám :aut

[upravil dne 14.6.07 MJSytic]

jj ty 14´´ jsou moc malý. zimu mám plechy 14´´ leto jsem měl alu 14´´ vyvážil jsem je nalepovacíma závažáma a doma jsem si všiml že to dře dráty od desek tak jsem to druhej den zase vyvažoval a davál naklepávací závaží.

Co potřebuju k tomu aby mi zapsali 16´´ do TP???

Potřebuju nějaký vyjádření od Peugeota?

Myslím, že do TP ti to zapíší pouze tehdy, pokud koupíš nová ALU s typovým listem, jinak máš asi smůlu. Už se to tu řešilo hodněkrát a myslím, že nikomu se nepodařilo, aby mu to zapsali jen tak :myslim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že do TP ti to zapíší pouze tehdy, pokud koupíš nová ALU s typovým listem, jinak máš asi smůlu. Už se to tu řešilo hodněkrát a myslím, že nikomu se nepodařilo, aby mu to zapsali jen tak :myslim .

No nějakej papír u těch kol byl ale asi to nebylo česky byly tam značky aut na který to jde a jake pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

na ty 205/55 by sis mohl nechat zaslat potvrzeni od dovozce Peugeot (zdarma) a na jeho zaklade ti to pak na magistratu zapisi do TP za 50,-

Ale na 225/55 zapomen..tenhle rozmer je uplne mimo:bojim

ps: pouzij hledani (tlacitko vlevo nahore), resi se to tu skoro kazdej mesic;)

No ty 225/55 jsou tam jen dočasně spíš bych tam chtěl 215/55.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

No nějakej papír u těch kol byl ale asi to nebylo česky byly tam značky aut na který to jde a jake pneu.

jo tak to by teoreticky moh bejt typovej list..jestli je to tam nejak sikovne napsany a natrefis na rozumnyho ourednika (nebo kdyz se ti podari zapusobit prijemne na nejakou ourednici:aut) tak by sis moh rozsirit TP o slusnej seznam rozmeru;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: čakom

No ty 225/55 jsou tam jen dočasně spíš bych tam chtěl 215/55.

ne vzdy je v souladu to, co bys chtel a to, co je povoleny..mel bys zachovat stejnej obvod pneu..nekde tu je odkaz na prepocet rozmeru, zkus hledat

No ještě pořádně prozkoumu co mám doma za ty papíry od kol.

Propočty pneu jsou na www.e-pneu.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo me taky v PG chteli odbýt, jako kdybych chtel zapsat 18ky nebo co, ze pry nic jinyho nez co mam v TP mi nikdo nepovoli apod..ale nenechal jsem se a doslova jsem je donutil napsat tu zadost do Prahy, no a kdyz po dvou tydnech prislo povoleni, tak mi to radsi predaval nekdo jinej, protoze jak me ten chlapek videl, tak rychle zmizel:D, tak jsem se jenom zasmal a jel rovnou na urad to zapsat:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...