Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Urážka veřejného činitele


deeper

Recommended Posts

Může mi tady někdo vysvětlit co všechno si lze vysvětlit pod timhle přestupkem?????? Včera jsem dostal 500,- za urážku veřejného činitele, jenom kvůli tomu, že jsem se zasmál jedný jeho větě............

Zastavil mě a začal mi nadávat (ale opravdu nadávat) za modré pozičky a začal mluvit o tom, že vozidlo musí vypadat stejně jako vyjelo z továrny. Tak jsem si tak prohlíd peginu a dostal záchvat smíchu. No a to mu stačilo, ještě mi sdělil že můžu být rád, že mě nenechá někam předvést. A to jsem ještě jak debil měnil ve 3 ráno žárovky:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš nějaké svědky, tak by se z toho možná dalo vybruslit, pokud ne, tak to budeš muset zacálovat. Akorát mám takový dojem, že pokud jsi to už zaplatil, nebo převzal složenku, tak se s tím nedá dělat nic. Někde jsem totiž četl nějaký návod, jak zamést s policií, pokud na tebe bude něco zkoušet a základem je nic neplatit, sepsat protokol, že s tím nesouhlasíš, připsat tam svůj názor na celou věc, sehnat si co nejvíc svědků a případně právníka. Pak máš docela velkou šanci...

...ale nejsem právník.

Ale za ty modrý obrysovky 500,- celkem de. Taky ti mohl přišít něco jako, že se snažíš vydávat za policejní auto s modrými světly a hezky si na tobě smlsnout. A právem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je na místě vyměnil. To víš že jsem to zacáloval. Svědek neni žádnej, ono kolem 3 ráno moc lidí venku neni:D:D:D:D

Ale řekni mi, co pak musej řikat na modrý diody, který i blikaj. Mě ty pozičky nejsou při puštěnejch potkávačkách vůbec vidět. Používam je jen když stojim. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StreetPro: To je fakt, taky jsem tam měl asi tejden diody, jenže pak je tady začali prodávat hromadně a bylo po parádě, používám je v kufru místo osvětlení :D:D:D:D neony jsou to samý, teď je koupíš v každym vidlákově za pár šupů. Začíná to bejt tady ubohý, nikdo už nepozná kdo má origo a kdo ne. Už to ztrácí to svoje kouzlo, dřív auto s neona = libovka, dneska to má každá shade....... Sakra to jsem se zase rozčílil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu te s klidem upezpecit, ze tech petset si nedostal za urazku verejneho cinitele, ale za rozpory se silnicnim zakonem (takze za ty svetla). Mimochodem se to da opravdu ukecat, pokud udelas vymenu na miste - ale to nesmis byt drzy, vis kolik takovych frajirku potka za den???? bud rad, ze jsi to mel jen za peto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru, neměl jsem se zasmát. I když ty by ses nesmál, když na tom autě je původní snad jen barva.............. světla je moje blbost, ale nečekal jsem, že kvůli tomu takhle vypění, mam čirý žárovky u sebe, ale pokaždý se to obešlo bez tech caviků:D:D:D:D holt jsem dostal lekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky me stopli - dva mladej a starej. Mladej: \"dobry vecer pane ridici, doklady od vozu, ridicky prukaz a obcanskky prukaz.\" JA: \"Neni problem, jen obcanku vam nedam, nemam a stejne ji nepotrebujete.\" /uz jsem se mu chystal vysvetlit, co ma po me, ridicovy, chtit za dokumenty/. Kdyz i po druhe vyzve jsem mu zdelil, ze mu obcanku nedam, ze ji nepotrebuje, zmatene se otocil na Stareho, ten vide blbosti mladeho se zdejchnul pred auto a zacal se zajmem prohlizet, co ze mi to prosvita za modrou barvu mezi potkavackama. Tak jsem hodil zpatecku dal mladymu obcanku a ten z radosti jakou ma autoritu me rychle vse vratil a pustil driv nez Starej stacil cokoliv rict. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...