Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak jsem si o vikendu hral


Ferry

Recommended Posts

bubny byly trosku orezle, ty jsem obrousil ocelovym kartacem a smirglem, brzdice byly v podstate jen spinavy, ty jsem jen lehce prejel tim ocelovym kartacem. Barva se jmenuje Alkyton, neco podobneho jako Hammerite. S tou vydrzi uvidim, nemyslim ze to bude zas tak hrozny, ja zas tak extremne nebrzdim, tak ze 4/5 se snazim brzdit motorem, z Alpskych kopcu takovej strach nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Jako teda fakt pěkný :super

Ale origo je origo:D:D:D:aut

teda takhle ty moje trmeny nevypadaly, moje byly skoro stribrny, jen pokryty vrstvou prachu z brzdovejch desek, tohle ocistit to by sis docela maknul, kdyz tak na to koukam, neprosakuje ti brzdova kapalina ? je to takovy cely mokry ? nebo jsi to predtim namocil vodou pri myti ?

[upravil dne 14/6/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda takhle ty moje trmeny nevypadaly, moje byly skoro stribrny, jen pokryty vrstvou prachu z brzdovejch desek, tohle ocistit to by sis docela maknul, kdyz tak na to koukam, neprosakuje ti brzdova kapalina ? je to takovy cely mokry ? nebo jsi to predtim namocil vodou pri myti ?

[upravil dne 14/6/07 Ferry]

To už je stará fotka. Bylo to mokrý od toho, jak jsem to oplách ... JJ, souhlasím s tím, že je to hodně worezlý, ale neuděláš nic. Hlavně, že to brzdí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

po roce jsem se dostal k tomu abych nabarvil brzdice, barva - Alkyton stribrna hladka

171_7198.jpg

Mno, mě se to moc líbí a to tak, že si myslím, že je věčná škoda na to nandavat kola. :myslim Hezčí by to bylo nechat na těch špalcích, aby to každý viděl.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já myslím, že by měl ještě vyměnit brzdové hadice, a pak vypucovat a natřít ještě těhlici a celou vzpěru Pherson, hezky pružinu a tlumič každé jinou barvou :)

Kdysi jsem ze srandy takto barevně vyvedl zadní nápravu na 205, když byla vyndaná z auta, to jsem si pak na STK vyslechl poznámek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Mno, mě se to moc líbí a to tak, že si myslím, že je věčná škoda na to nandavat kola. :myslim Hezčí by to bylo nechat na těch špalcích, aby to každý viděl.:aut

jasne, dobrej napad, hodim to na spalky na ulici a budu to vystavovat, mohl bych vybirat i nejake male vstupne a na oplatku bych mohl udelat takove instruktazni povidani, jak si to doma natrit na svem aute take tak :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Co provede s tou barvou takové alpské táhlé klesání, kdy destičky smrdí a kotouče získávají červený nádech?????

takove useky rozhodne nesjizdim s nohou na brzde, takze jsem se s timto stavem smradu a barvy nesetkal (kdyz nepocitam nedavny sjezd mistnich serpentin na lane s nefunkcni prevodofkou, ale to byl Rover:aut)

jinak ja si to strikal sprejem, kterej do pul hodiny zaschnul..pak se to melo jeste vypalit pri x00°C..na to mi stacila asi 1-2 km dlouha rovinka:D..taky si nemuzu dovolit mit auto nekolik dni na spalkach

[upravil dne 14/6/07 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, brzdy do plamene dostane člověk akorát když jede rallye, a ne při sjezdu z kopce, pokud umí jezdit a jede normálně. Pokud je někdo šílenec, že z velkých kopců vyřazuje, tak to pak holt není divu. Mně se brzdy nepřehřály ani při sjezdu za Stilfsserjochu (2700m.n.m -> 900m.n.m.)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: oddie

Přesně, brzdy do plamene dostane člověk akorát když jede rallye.....

Kdyby jenom brzdy, co takhle trošku žhavější svody ;):mrk:mrk

pekne svitici svody a turbinka, na jakem aute to je focene ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...