Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak jsem si o vikendu hral


Ferry

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Moc pěkný, dělal jsi to na autě nebo jsi měl brzdiče sundaný?

na aute, malym steteckem a ty pismena uplne malinkym steteckem na modely :D ale slo to celkem rychle

Právě s těma nápisama to vypadá bombově:super Taky se na to chystám, jen nějak pořád není čas na to:(

[upravil dne 13/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

na aute, malym steteckem a ty pismena uplne malinkym steteckem na modely :D ale slo to celkem rychle

Právě s těma nápisama to vypadá bombově:super Taky se na to chystám, jen nějak pořád není čas na to:(

me ta barva co jsem pred rokem a pul koupil taky malem vyschla nez jsem se k tomu dostal :D ale pak to bylo za hodku hotovy, akorat schnuti trvalo dva dni, auto jsem mel na ctyrech spalkach :) Ty napisy jsem puvodne premyslel cerveny, ale nenasel jsem doma cervenou barvu, ten nahore ale stejne neni pod disky videt, videt je jen ten na pohyblivym trmenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Radek Hurvajz

na aute, malym steteckem a ty pismena uplne malinkym steteckem na modely :D ale slo to celkem rychle

Právě s těma nápisama to vypadá bombově:super Taky se na to chystám, jen nějak pořád není čas na to:(

me ta barva co jsem pred rokem a pul koupil taky malem vyschla nez jsem se k tomu dostal :D ale pak to bylo za hodku hotovy, akorat schnuti trvalo dva dni, auto jsem mel na ctyrech spalkach :) Ty napisy jsem puvodne premyslel cerveny, ale nenasel jsem doma cervenou barvu, ten nahore ale stejne neni pod disky videt, videt je jen ten na pohyblivym trmenuNo pravě to schnutí mě docela odrazuje, pochybuju že mužu ted někdy mit auto na špalkách, snad se to někdy podaří:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No pravě to schnutí mě docela odrazuje, pochybuju že mužu ted někdy mit auto na špalkách, snad se to někdy podaří:)

Od 24. do 30. 6. jsem na dovolene, tak pokud by Ti to pomohlo, muzu Ti pujcit Mazdicku (jestli ji teda nedam do servisu). Stejne by jen stala v garazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No pravě to schnutí mě docela odrazuje, pochybuju že mužu ted někdy mit auto na špalkách, snad se to někdy podaří:)

Od 24. do 30. 6. jsem na dovolene, tak pokud by Ti to pomohlo, muzu Ti pujcit Mazdicku (jestli ji teda nedam do servisu). Stejne by jen stala v garazi.

Díky, ale to asi nedopadne, zase je taky potřeba chuť se na to vrhnout, a ta teď není, navic se musí koupit barva. A potom nerad si pujčuju auta pokud vyloženě nemusím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Ferry: Měl si brzdiče a bubny nějak orezlé? (mohl by si sem vložit foto před natíráním? ) Co je to přesně za barvu? Nějaká žáruvzdorná? Taky se k tomu už hodně dlouho chystám,ale mám třmeny dost orezlý a bojím se,že když je neobrousím dočista,tak barva za chvilku sleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Co provede s tou barvou takové alpské táhlé klesání, kdy destičky smrdí a kotouče získávají červený nádech?????

Ta barva ba měla určitou teplotu vydržet, o brzdiče bych se nebál, ty nejsou tak horký ale na bubnech bych počital trochu s tím že se ta barva vysmrdí do toho Alpskyho ovzduší a co zbyde tak opadá:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ale Ferry se chystá do Francie, což je podle mě za Alpami - proto můj dotaz.

Jinak i v českých podmínkách lze celkem snadno dosáhnout podobného efektu, stačí jen "trošku" chvátat

:D No tak to nám Ferry ukáže na vlastní oči jak to dopadlo, až se vrátí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...