Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stahovačka


Pavel2

Recommended Posts

306tek je na vrakacich dost... a tohle je vec, kterou bezne maji. akorat ti ji neprodaji samotnou, ale jedine s celym mechanismem vcetne motorku. cena vloni byla tusim 1-1.5 litru :(

a nebo sehnat nekoho, komu se podelal motorek a rozdelit se... ja takhle potom prodal motor s mechanikou :)

jo a je jina na 3dv a 5dv! takze bych tipoval ze i 406 bude mit jinou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem takhle koupil zrcátko, i když jsem potřeboval jenom sklíčko...takže, když mi někdo řekne, že to prodá vcelku, tak to možná vezmu.... na jednom vrakáči měli akorát starý model a na druhém, které je jedno z větších mi právě řekli že 306tek je málo....a jezdit pro to přes půl republiky se mi zatím nechce

Chtěl jsme se zeptat - hodí se stahovačka ze starého modelu do nového modelu? Jako vyměnit ji celou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

ahoj všem, se stahovačkou je problém, shaněl jsem taky ten malý zelený jezdec, a samotný se bohužel sehnat nikde nedá, ani objednat v Peugeotu..na vrakáči Vám dají celou stahovačku cca za 1500,-kč..nakonec jsem sehnal z bouračky..druhý kus jsem si udělal prostě doma na koleni , a uzatím funguje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

nejsem si stoprocentně jisty, jestli plácnu nějakou ptakovinu tak se omlouvám, ale stahovačka na zadních dveřích se švihadlem by měla být stejná jako na předních v elektrice, je tam potřeba malá ůprava. ale fungovat by to mohlo...dokonce ve sloupcích by měla být vnachystaná elektrika pro popř. zádní el. stahování okynek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam stahovacku komplet na spolujazdcovu strany. ak by ste niekto chceli. je to z 306, 1998, vin cislo auta, ked by ste si to chceli overit, www.sportslovakia.com/p306

mozem vam poslat foto a ked bude pasovat tak na dobierku.

[upravil dne 9.1.2008 PeterG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...