Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Masinka

Novodobý londýnský Superman osvobozuje zdarma auta od botiček

Recommended Posts

Guest Masinka   
Guest Masinka

LONDÝN 15. září (ČTK) - V kostýmu připomínajícím oblek legendárního Supermana se Londýnem prochází neznámý novodobý mstitel bezpráví. Muž s úhlovou bruskou se vždy zčistajasna odněkud vynoří jako fantom a osvobozuje neš?astné řidiče od policejních \"botiček\".

Maskovaný dobrodinec, který si podle používaného nástroje říká Angle Grinder Man, pomáhá postiženým motoristům gratis a nenáviděnou botičku už v jihovýchodním Londýně ušmikl z kola nejméně desítce z nich.

Mstitel má i svou vlastní webovou stránku, kde je rovněž telefonní číslo, na němž si lze jeho bezplatné služby objednat. Řidičům nicméně neodpadá povinnost zaplatit policii pokutu za nesprávné parkování. Násilné sejmutí botičky je sice trestné, ale maskovanému pomocníkovi to nevadí - je ochoten nést riziko vězení za ostatní řidiče. \"Je mi to jedno, jde o veřejnou službu. A líbí se mi nosit ten kostým,\" svěřil se Angle Grinder Man podle zpravodajského serveru Ananova.

A jak se člověk stane Angle Grinder Manem? Jednoduše tak, že sám jednou dostane botičku. \"Strašně jsem se tehdy rozzuřil. Zašel jsem do půjčovny, půjčil si brusku a botičku jsem uřezal. Lidé stáli kolem a fandili mi - bylo to fantastické,\" vzpomíná Muž s úhlovou bruskou. Dodává, že svou fotografii s upilovanou botičkou si pak vystavil za sklo vozu s nápisem \"Nedávejte mi botičku - velmi snadno se rozčílím\".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×