Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klima 306


standa

Recommended Posts

Ahoj, mám 306 1,6 8V r.v. 98 Break s automatickou klimou-ne digitální. Chladí perfektně, ale když stojím v koloně nebo jedu velmi pomalu tak je cítit benzín i když jedu na LPG.Když pak jedu tak se to vyvětrá a dál to už není cítit. Mám pocit, že to ovlivňuje množství benzínu v nádrži-čím víc tím míň to je cítit. Hadičky jsem kontroloval a únik benzínu vúbec, ale nic jsem nenašel. Není to chvilkový-dělá to už dost dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s klimatizaci to nema souvislost, je to zpusobeny starym uhlikovym filtrem, ktery uz nepobere dostatecne mnozstvi benzinovych par z nadrze. navic pri provozu na LPG kdy je odpojena originalni benzinova ridici jednotka, neni ovladan elektromagneticky ventil na hadicce do sani, takze absorbovane pary nejsou pravidelne odsavany do sani motoru ke spaleni a unikaji odvetravaci trubickou z filtru ven. bohuzel tenhle filtr je umisten zrovna v mistech pobliz vstupu vzduchu do kabiny - v prednim pravem podbehu, aktualne reseno tady

Jeste me ale napada, ze u tehle motoru obcas byva taky problem ve zpuchrele hadicce, cca 5-8cm dlouhe, ktera privadi benzin k regulatoru tlaku na vstrikovaci rampe. ( je to pri pohledu do motoru na leve strane vedle krytu rozvodu, hadicka vychazi z krytu zapalovaci rampy na hlave motoru a vede k takovemu stribrnemu valecku umistenem na vstrikovaci rampe ) kolem spoju pak prosakuje benzin ( nemusi to byt moc, vetsinou se staci odparovat takze neni viditelny unik, jen to smrdi ) Takze sundat svorky, uriznout kousek nove benzinove hadicky a stahnout novyma svorkama

[upravil dne 12/6/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...