Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výkon motoru P406 1,8 16V


Kolicek

Recommended Posts

Díky za odpověď. Vypadá to, že ho začali dělat v roce 2000, protože já sháním tohle auto, právě z roku 2000 (cena kolem 150000) a většina má motor 81 kW, ale některá auta 85 kW. Patrně ještě nějakou dobu je dělali v souběhu. Takže jestli soudruzi z Francie neudělali chybu je asi lepší nový motor(?). No, aspoň mi to zužuje hledání. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kolicek

Díky za odpověď. Vypadá to, že ho začali dělat v roce 2000, protože já sháním tohle auto, právě z roku 2000 (cena kolem 150000) a většina má motor 81 kW, ale některá auta 85 kW. Patrně ještě nějakou dobu je dělali v souběhu. Takže jestli soudruzi z Francie neudělali chybu je asi lepší nový motor(?). No, aspoň mi to zužuje hledání. Díky za radu.

Pokiaľ sa o motor staráš nebudeš mať problém ani s jedným :super

Akurát samozrejme, na každom motori sem tam niečo odíde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

81kW motor je XU7JP4 (LFY), 85kW je EW7J4 (6FZ). Jedná sa o dva rozdielne motory...

Začali sa dávať tuším niekedy v roku 2002...ale nespomeniem si teraz presne :myslim

už jsem se na to jednou ptal a ten 81 kW se dával i u nových modelů vyrobené do 10/2000 a až po tomhle datu dávali 85 kW :papa, já mám r.v. 3/2000 a mám 81 kW a žádný problém, spokojenost :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

kde sa človek pozre najde hnusobu kua :myslim:myslim:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Od toho tu som, aby som bol všade :D:P

Původně zaslal: Ferry

hledat se ti bude snadno podle VIN cisla auta, jak psal Hnusoba nahore, auto s 81kw motorem bude mit VIN zacinajici VF38BLFY a s 85Kw motorem bude mit VF386FZ

Môže to byť aj VF38ELFY (to je kombík 406) a 85kW motor bude VF38B6FZ alebo VF38E6FZ....

To som ale detailista :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kolicek

Díky za odpověď. Vypadá to, že ho začali dělat v roce 2000, protože já sháním tohle auto, právě z roku 2000 (cena kolem 150000) a většina má motor 81 kW, ale některá auta 85 kW. Patrně ještě nějakou dobu je dělali v souběhu. Takže jestli soudruzi z Francie neudělali chybu je asi lepší nový motor(?). No, aspoň mi to zužuje hledání. Díky za radu.

Anebo - chceš-li výkonnější, tak si pořiď dvoulitra. Peníze za pojistku navíc jsou nepatrné a spotřeba taky. Dálky se s tím dají jezdit za 7,5 na pohodu, žádné hlemýždí tempo (vlastní zkušenost) a má to 97,4kw starší a 99kw novější model. Vůbec bych se toho nebál - taky jsem měl strach z horentní spotřeby při přestupu z ropáka 1.9D holá atmosféra 51kw... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...