Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 - oficiální informace


Recommended Posts

Děkujeme všem, kteří přijeli, kterým se na srazu líbilo a kteří po nás nechtěli zázraky. Po čtvrtečním šoku, kdy jsem se z telefonu dověděl, že nás v Šebetově čekají až následující týden, tudíž ještě ve čtvrtek v 19:30 neměli pro nás nic nachystáno, přišlo uklidnění, že i za tak krátkou chvíli stihli nachystat, uvařit a ugrilovat vše k naší spokojenosti.

Děkujeme všem

ad chvála - někujeme moc

ad počasí - chcete aby sněžilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se s Aluškou připojujeme ke spokojeným účastníkům, kteří děkují organizátorům za sqelej srázek. :potlesk:potlesk

Mírně dobrej dojem pokazila trošku pomalejší obsluha ( i když při tak velkým osazenstvu....) a netekoucí voda v sobotu. :(, ale za to organizátoři už nemohou. ;)

Jinak počasí vyšlo na 1. Takže díky. :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ HOLOTO ;)

I já se připojuji k díkům za sraz Jirko, Reněo, Trundáku, Zoby a všichni, co jste měli s organizací co do činění ... bylo to prostě sjůůpr :potlesk:potlesk:potlesk:super:super:super

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ

1) Organization crew za počasí a tak vůbec

2) Voštík a Rebik za navigaci

3) Adélce za to, že to se mnou vydržela a tolerovala mé výlevy ;)

4) Všem, co se mnou hodili sprint a přispěli tak odchodu mého katu do věčných lovišť .... :D

5) Našim (Oldies) za vědomostní kvíz (díky kterému jsem zjistil, že jsem neználek ... :D)

6) Dodo band za mjůziku

7) Fotografům za zvěčnění zážitků

8) Héliu za to, že má skvělé účinky ... :D

9) Mašinkovi za založení klubu

10) Peugeotu, že začal vyrábět auta místo mlejnků na kafe ... :D

ATD

HOWGH:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

AHOJ HOLOTO ;)

I já se připojuji k díkům za sraz Jirko, Reněo, Trundáku, Zoby a všichni, co jste měli s organizací co do činění ... bylo to prostě sjůůpr :potlesk:potlesk:potlesk:super:super:super

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ

1) Organization crew za počasí a tak vůbec

2) Voštík a Rebik za navigaci

3) Adélce za to, že to se mnou vydržela a tolerovala mé výlevy ;)

4) Všem, co se mnou hodili sprint a přispěli tak odchodu mého katu do věčných lovišť .... :D

5) Našim (Oldies) za vědomostní kvíz (díky kterému jsem zjistil, že jsem neználek ... :D)

6) Dodo band za mjůziku

7) Fotografům za zvěčnění zážitků

8) Héliu za to, že má skvělé účinky ... :D

9) Mašinkovi za založení klubu

10) Peugeotu, že začal vyrábět auta místo mlejnků na kafe ... :D

ATD

HOWGH:papa

add 4. Za málo a kdykoliv zase :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Stiflere.. opravdu me nenapadlo Te nekam posilat a jeste do takovych mist

Díky, to mě těší. Snad si to v Kostelci nerozmyslíš...??? :D

2 Neon: Škoda, že já jsem ke sprintům přispěl jen jednou rozjížďkou a to s BOSSemCZ, která byla z mé strany dost opožděná na startu a ještě jsem několikrát kolem dokola spočítal zuby při pokusu zařadit dvojku (už si ale nevzpomenu, kolik jich bylo a to takhle počítám zuby často, když přeřazuju z jedničky při vysokejch otáčkách), takže nebudeš jedinej, komu odcházejí součástky v takových zátěžových situacích... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Tak já se taky přidám k těm mnoha, kteří hned co dorazili domů ze srazu, tak sedli k netu a napsali nějaký ten děkovný řádek. Já jsem musel sraz opustit bohužel už v sobotu na večer, neboť dneska jsem již od časných ranních hodin pracoval, ale i tak jsem si srazík velice užil a těšim se na další setkání Peugeoťáků. Kromě velkých díků organizátorům, které se tu již opakují celkem často, bych chtěl speciálně poděkovat dvoum borcům s 306kama a to BOSSCZ a AKCZ za to, že mi ochotně dělali průvodce celým srazem od společného příjezdu až po můj odjezd, za užitečný rady, trpělivost a vůbec za všechno...Divim se, že mě hned první den neposlali do pr****... :D díky kluci... a díky patří i Vám všem ostatním za to, že jste na srazu vytvořili krásnou atmosféru, opravdu jsem si to užil... :potlesk:super:papa

Za málo chlape, jen víc takovejch plnokrevníků v našich řadách :D

Jinak samozřejmě taky moc děkuju za fajn srazík:potlesk protože jsem se opravdu velice dobře bavil po celou dobu jeho konání :D

[upravil dne 18/7/07 BOSSCZ]

[upravil dne 18/7/07 BOSSCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...