Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 - oficiální informace


Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

ja taky děkuji všem organizátorům za připravený supr víkend a ostatním za skvělou atmosferu. Už se těším na Kostelec!

Na to, žes odjel už včera večer odpovídáš podezřele pozdě, tos doteďka bloudil navigace ve formě Meděda s Řebíkem nemaje???

[upravil dne 15/7/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky přidám k těm mnoha, kteří hned co dorazili domů ze srazu, tak sedli k netu a napsali nějaký ten děkovný řádek. Já jsem musel sraz opustit bohužel už v sobotu na večer, neboť dneska jsem již od časných ranních hodin pracoval, ale i tak jsem si srazík velice užil a těšim se na další setkání Peugeoťáků. Kromě velkých díků organizátorům, které se tu již opakují celkem často, bych chtěl speciálně poděkovat dvoum borcům s 306kama a to BOSSCZ a AKCZ za to, že mi ochotně dělali průvodce celým srazem od společného příjezdu až po můj odjezd, za užitečný rady, trpělivost a vůbec za všechno...Divim se, že mě hned první den neposlali do pr****... :D díky kluci... a díky patří i Vám všem ostatním za to, že jste na srazu vytvořili krásnou atmosféru, opravdu jsem si to užil... :potlesk:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

ja taky děkuji všem organizátorům za připravený supr víkend a ostatním za skvělou atmosferu. Už se těším na Kostelec!

Na to, žes odjel už včera večer odpovídáš podezřele pozdě, tos doteďka bloudil navigace ve formě Meděda s Řebíkem nemaje???

[upravil dne 15/7/2007 Medvěd]

rano jsem valil pro děti a ženu , koupaliště(sem to musel vynahradit no,aby nebyly řeči:D) nákup v Megahangáru a dorazily jsme před 21:00 .jsem max. hotovson.

-mimochodem s tim blouděnim si to malinko trefil.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Medvěd: já se taky stydim za to, že jsem odjel už včera večer, ale jinak to nešlo, práci jsem přesunout nemohl, protože si ji neorganizuju a ještš pár dní před srazem jsem vůbec nevěděl, jestli pojedu, ale jsem nakonec moc rád, že jsem tam byl s váma...

ale jinak ses trefil (ikdyž ten příspěvek neni směřován na mě), že jsem na zpáteční cestě trošku zabloudil, ale jen malinko, vše se po cca 10 minutách rychle vyřešilo a domů jsem dorazil ještě v tu sobotu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

ja taky děkuji všem organizátorům za připravený supr víkend a ostatním za skvělou atmosferu. Už se těším na Kostelec!

Na to, žes odjel už včera večer odpovídáš podezřele pozdě, tos doteďka bloudil navigace ve formě Meděda s Řebíkem nemaje???

[upravil dne 15/7/2007 Medvěd]

rano jsem valil pro děti a ženu , koupaliště(sem to musel vynahradit no,aby nebyly řeči:D) nákup v Megahangáru a dorazily jsme před 21:00 .jsem max. hotovson.

-mimochodem s tim blouděnim si to malinko trefil.:D:D:D

Když jsi odjel, tak se mě někdo (opravdu si už nevybavím kdo) ptal, kam musel můj syn tak brzo odjet. Když jsem se tvářil nechápavě, tak pravil: "Tak to byl mladší brácha?"

Obě verze mě nějak neseděly a když v té souvislosti ukázal na místo, kde ještě chvilku před tím stála Tvoje 406ka, tak jsem se začal poněkud smát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

2 Medvěd: já se taky stydim za to, že jsem odjel už včera večer, ale jinak to nešlo, práci jsem přesunout nemohl, protože si ji neorganizuju a ještš pár dní před srazem jsem vůbec nevěděl, jestli pojedu, ale jsem nakonec moc rád, že jsem tam byl s váma...

ale jinak ses trefil (ikdyž ten příspěvek neni směřován na mě), že jsem na zpáteční cestě trošku zabloudil, ale jen malinko, vše se po cca 10 minutách rychle vyřešilo a domů jsem dorazil ještě v tu sobotu... :D

Nemusíš se omlouvat, v sobotu prostě někteří museli odjet a tak to prostě je - nejsme přece žádná sekta, abychom bazírovali na povinné úřasti na srazech od začátku do konce (kam bychom se vlastně vešli, kdyby měli přijet na sraz všichni členové P- clubu???)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chtel jsem jeste jednou podekovat za prijemny sraz ;)

bylo to fajn, letiste potesilo, spanilka byla fajn, orientak super, a pocasi bajecne :)

jedine to pivko to trosku kazilo, ale kdyz meli vybornou kofolu, tak jsem aspon rano vstaval bez alkoholickych nasledku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po 4letem clenstvi moje prvni ucast na srazu. moc dobry! mne "big heat" nevadi ani nahodou, takze jsem si cely den hodne uzival. :) spanila jizda a letiste super, orientacni zavod velice zabavny (vcetne moji jizdy nezrucnosti ... oooh boooze) ! :super

bohuzel jsem ja i muj madarsky ridic meli na nedeli jine plany, takze jsme se v sobotu vytratili "po anglicku".

diky vsem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo, tak jsem si v tom parnu říkal, že lepší lokalitu (hospoda-parkoviště-koupaliště) ani nelze vybrat.

Všem díky za pohodovou atmosféru a hlavně smekám svůj virtuální klobouk před organizátory. Doteď nechápu, jak je možné připravit a zorganizovat takhle pěkný a kouzelný sraz - ale jak je vidět, tak to jde. Vím, že to nebylo tak snadné, jak to vypadalo - takže, ještě jednou, velký dík.

P.S.: Umíte s počasím ještě i jiné zázraky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...