Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak jsem se zamiloval


georg

Recommended Posts

Ma stastna se jmenuje 406 3l V6, ve vinove barva, plna vybava, kuze klima, tempomat, je to sice automat, ale po vcerejsim \"testu\" mi automat nevadi. Naopak. je z 99 - najeto 90 tis. 1. majitel. Vypada jako nova.:D:D

Poradte, kde sehnat penize a nekrast?

mimochodem, timto je na prodej break i T16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie a dalsi hladovci:D :

dam dohromady info a fotky a po vytvoreni stranky to umistim nekam na web, at to nepisu stokrat.. ale ve zkratce:

405 T16 - 08/95, najeto 95tis, barva cerna. Kola ALU 16 s letnim pneu. Klima, kuze, alarm a central na DO, radio kenwood na kazety + changer v kufru. Repro 6 ks - 2 vysky vpredu. Supr stav

405 Break GRi - 88, najeto 180 tis, svetle seda metla, orig ALU 14 + letnaky, plechace + zimni. 6 repro - radio ukradeno. Pojistovna stale neposlala prachy, takze ma posramocene dvere.

bude potreba prava poloosa, mozna baterka. jinak je OK.

K oboum samozrejme navod, servisni knizka z nemecka. K breaku navic ZDARMA zahradka a 2 drzaky na kola :))

ceny? samozrejme bych rad co nejvic, ale asi takhle: T16 cca 170 tis, break cca 45 - 50 (podle dveri) dotazy na mailu nebo na telefonu. Auta jsou k videni v Tp po domluve i v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu netusim, ale tyhle penize jsem dal pred dvema roky za svyho ropaka, ale je zas o rok starsi. Podle toho co pises, je to asi vonavka a kdyz ses zamiloval, tak s tim se nedá nic delat.:D

Podivej se jeste treba do Annonce.;)

Kritizovat, to mi jde dobre, ale poradne neporadim ani sobe. Nikdy jsem na aute nevydelal, spis naopak:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu mi unika smysl rady- Kolik to stoji novy? ... osobne si radsi koupim auto s jasnym puvodem a servisem /ve smyslu, ze to bude na tom aute patrne, ne ze bude mit orazitkovanou servisni knizku, kterou kupr. na Koktavku sezenete bezne za 2k a min/ nez jebku s pseudo vyhodnym pomerem cena/r.v. ... ale to je kazdyho vec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

\"kolik to stojí nové?\" - je otázka, nikoli rada. Pozná se to podle toho, že to končí otazníkem. A tu otázku jsem položil proto, že mě to zajímalo. Mohl jsem se sice podívat na stránky některého prodejce, ale jsem na to moc línej, tak jsem se prostě zeptal tady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...