Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak rožhavit starou rašpli - Už tam je i video :)


M.a.R.i

Recommended Posts

Mě by spíš zajímalo, proč většinu chlapů zajímá, jak se rozžhavují staré rašple.... ještě bych pochopila mladé kočky, krásné ženy, playmate, atd.... ale mě třeba stará rašple - ať už rozžhavená nebo ne - vizuálně nezajímá, já sem vlezla hlavně z výchovných důvodů, abych za pár let měla pro polovičku návod, jak mě dostat do varu :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Mě by spíš zajímalo, proč většinu chlapů zajímá, jak se rozžhavují staré rašple.... ještě bych pochopila mladé kočky, krásné ženy, playmate, atd.... ale mě třeba stará rašple - ať už rozžhavená nebo ne - vizuálně nezajímá, já sem vlezla hlavně z výchovných důvodů, abych za pár let měla pro polovičku návod, jak mě dostat do varu :D :D :D

Ale Netopko, "mladé kočky, krásné ženy, playmate, atd...." mame zmaknute, ovsem i z nich jednou budou "stare rasple" :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mila_S

Mno, tak jsem se moc nepokoukal, ňák mi to nefunguje, ale aspoň jsem si přečetl ty pěkný komentáře. :D:super

Hm mě to taky nejede, divny. Asi před druhou minutou se to začne kousat a sekne se mě prohližeč a s nim i komp:(

Mně se to vůbec nerozjede. Kde asi soudruzi z Varšavy udělali chybu? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Jj, auto to bylo ještě pěkný, ale ta banda pl debi.. si o to vyloženě říkala. Možná se pletu, ale jeden i dokonce trhal trávu a házel jí na motor, aby to uhasil:D:D:D

Hold poláci jsou banda... slušný slovo nenajdu.... :bojim :bojim a o jejich způsobu hašení radši pomlčím...... :bojim :bojim :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...