Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Velka cena Kanady


buml

Recommended Posts

rozdavaj za jeden prestupek jednem 10s stop & go a druhejm black flag

Kubocu vyhnali ve 300km/h z trati z auta zbyla jen ta kevlarova rakev, Kubica je otresen, byl chvili v bezvedomi, ale vypada to ze je OK.

Ale hlavne ta FIA v tom ma proste dneska bordel jako krava:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo maže, ten jede. Takováhle trať by v Evropě neprošla do seriálu F1 - jsou tam prakticky nulové bezpečnostní zony.

Nicméně jako příčina většiny problémů se mi jeví špatná směs použitých pneumatik - mnoho jezdců si v průběhu závodu stěžovalo na špatnou přilnavost a podle množství těch, kteří byli mimo trať, bych tomu skoro věřil. ;)

Co se týká rozdílného udílení trestů - co na to říct? Škoda, že se tenhle závod nerozhodne na trati, ale bude o něm jednat nějaká komise. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

jsem zvedav na vysledky zejtra kolem poledniho:D snad jim ten cas na projednani vsech protestu bude stacit. Ja bych to cely skrtnul, tohle je parodie na F1

Nepochybuju o tom, že Bernard Charles "Bernie" Ecclestone bude spokojen - přišel si na pěkný peníze a navíc to byl velmi dramatický závod, ne? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

jsem zvedav na vysledky zejtra kolem poledniho:D snad jim ten cas na projednani vsech protestu bude stacit. Ja bych to cely skrtnul, tohle je parodie na F1

Tak tak svatá pravda,uvidí se zítra nevěřím že ty výsledky jsou definitivní......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...