Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

originál repro 406


hanschenL5

Recommended Posts

Původně zaslal: genzer

ve predu jsem mel napsano 20Wrms,v zadu na originalech bylo 30Wrms,zn. autosonik

a je to originál? Co vim, tak do klasických 406 byl již ve standardní výbavě zabudován audio systém JBL, tedy alespoň do nových modelů. Hned po koupi své 406-ky jsem se divil, že to nějak pěkně hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: genzer

ve predu jsem mel napsano 20Wrms,v zadu na originalech bylo 30Wrms,zn. autosonik

a je to originál? Co vim, tak do klasických 406 byl již ve standardní výbavě zabudován audio systém JBL, tedy alespoň do nových modelů. Hned po koupi své 406-ky jsem se divil, že to nějak pěkně hraje.

ano,je to original,JBL byla doplnkova vybava za priplatek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

nevíte někdo jaké repráky se dají namontovat do předních dvěří - průměr 100 nebo 130mm?

Díra přímo ve dveřích má 110 mm a díra v plastovém mezikusu pod mřížkou má 140 mm.

V plastu je ale zahloubení,takže předpokládám, že by tam mohli být repro 130 mm?

Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

tak jsem si mylně myslel, že mám audiosystém JBL, po vyndání repro jsem zjistil, že mám nějaké Harman. Hrajou ale výborně, tak mi ani zdaleka repro před 10-ti lety ve 405-ce nehrálo.

Hlavě, že jsi plně spokojení;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Ladman

tak jsem si mylně myslel, že mám audiosystém JBL, po vyndání repro jsem zjistil, že mám nějaké Harman. Hrajou ale výborně, tak mi ani zdaleka repro před 10-ti lety ve 405-ce nehrálo.

Hlavě, že jsi plně spokojení;)

ale jo, jen bych si chtěl poslechnout jak hraje ve 406-ce audiosystém JBL, zda je to velký rozdíl oproti standardu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...