Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kit přímého sání PEUGEOT 406 COUPÉ 2,0L i výkon 99kW


Marek1234

Recommended Posts

mel jsem ho,prodal jsem ho a vzal si vlozku do originalniho sani,lepsi kvuli tomu,ze nesaje teply vzduch od chladice,pak to ma spis mensi vykon.mel jsem ho tam den,takze nejake zlepseni jsem nepoznal,s tou vymenou vlozkou do origo boxu mam o 4dc mensi spotrebu/100km,ze by narostl vykon,jsem nezaregistroval

[upravil dne 10/6/07 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ho asi rok a pul zkusenosti jsem uz tu nekolikrat psal, tak zkus hledat, slova jako K&N, primy filtr apod.

Jinak vykonove to znat neni, o trochu se to lip vytaci az do maximalnich otacek motoru, spotreba je v podstate stejna, od 3000 otacek ma motor hlubsi a hlasitejsi projev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před měsícem jsem si koupil vložku do originál Air boxu. Ze zkušenosti se 106 1.6D mohu jen říci, že se skutečně lépe vytáčí až do max. otáček. Ale zátahu předchází mírný pokles otáček při rychlém stlačení pedálu. Je to tím, že řídící člen nedokáže rozpoznat tak rychle změnu množství příchozího vzduchu. Díra propastná není a spotřeba se skutečně sníží. U 406 mi to dělá 0.6l /100 Km (objektivně to však dokázat nelze :) )Všem jen doporučuji, už jen z důvodu ekonomičnosti. Bavlněnou vložku KaN peru jednou za 5000 Km a celková maximální životnost dle zacházení!

Ale návratnost je z důvodu nízké ceny orig. dílu zanedbatelná! Ale ten pocit:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...