Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyměním :) 205 Gti


Guest Nevřis

Recommended Posts

Zdravíčko..kdyby měl náhodou někdo zájem o 1.9Gti v TOP stavu:super 105PS tak ho vyměním za silnější verzi. Na autě není potřeba nic dělat!!!!!! Jak už jsem psal ...je to Dovoz v ČR první majitel 74 letá duchodkyně( :super ..najeto 70tis BEZ KOROZE!!!!!...STK+Emis týden staré .....po výměně ..filtru...svíček..oleje..brzdy..zánovní pneu..na uatě nic neklepe, žádné vůle nic takového...sedí jak přibité....vyměněné blinkry za bílé ... Auto mám 14dnů..jinak obratem mám kupce za 30tis

Foto můžu poslat mejlíkem ...možná aktuální photky lupnu sem pokud se mi zadaří :)))

[upravil dne 10.6.2007 Nevřis]

[upravil dne 10.6.2007 Nevřis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Myslíš, že Ti někdo vymění silnější verzi za slabší????? :myslim:myslim

můžu to hned prodat a koupit silnější pač sem nějakej inzerat viděl.... dávám to prvně sem protože takových kousků se jen tak moc nevidí !!! takže asi tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

A hlavně sežeň si ještě GTI v takovým stavu, s těma kilometrama za ty prachy...:roker

no takové Gti jako sem koupil ted už nejspíš nesežeu s tím bych i počítal !!! .... možná si ho nechám :D pač je fakt, že je to libovej kousek a pořád lepší než nějaká silnější vyhoněná sežrana mrd**:super

ale i přesto kdyby to někdo chtěl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Nevřis

Původně zaslal: jarajarda

A hlavně sežeň si ještě GTI v takovým stavu, s těma kilometrama za ty prachy...:roker

no takové Gti jako sem koupil ted už nejspíš nesežeu s tím bych i počítal !!! .... možná si ho nechám :D pač je fakt, že je to libovej kousek a pořád lepší než nějaká silnější vyhoněná sežrana mrd**:super

ale i přesto kdyby to někdo chtěl....

Jo tak teprv teď to zní logicky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Nevřis

Původně zaslal: jarajarda

A hlavně sežeň si ještě GTI v takovým stavu, s těma kilometrama za ty prachy...:roker

no takové Gti jako sem koupil ted už nejspíš nesežeu s tím bych i počítal !!! .... možná si ho nechám :D pač je fakt, že je to libovej kousek a pořád lepší než nějaká silnější vyhoněná sežrana mrd**:super

ale i přesto kdyby to někdo chtěl....

Jo tak teprv teď to zní logicky:)

:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...