Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klimatizace


barca

Recommended Posts

Původně zaslal: PATaMAT

Mám ten samej problém klima plná včera jsem ji nechal naplnit ale nic,ani sahary se neroztočí chtěl jsem se zeptat jestli je tam ještě nějaké relé kromě těch co jsou ve předu před saharama?

Vyskúšal by som jednú vec. Nechaj bežať motor na voľnobeh nech sa riadne zahreje a zisti, či sa Ti zopnú ventilátory na malú rýchlosť. Niekedy sa stane, že odíde odpor čo je pri ventilátori a malá rýchlosť nefunguje.

Minule prišiel za mnou chlapík, že mu nefunguje klíma, neroztočia sa mu ventilátory a že klímu mal naplnenú a po dvoch týždňoch skontrolovanú v inom servise a tam mu povedali že je všetko OK a že je naplnená. Kontroloval som ako blbec všetky káble a nakoniec som dal vysať chladivo a bolo tam len asi 200 gramov :grr (Bežná náplň je okolo 600-800 gramov chladiva).

Tak ďakujem takým servisom kde klímu naplnia a po dvoch týždňoch na kontrole budú tvrdiť že chladiva je dosť :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: PATaMAT

Mám ten samej problém klima plná včera jsem ji nechal naplnit ale nic,ani sahary se neroztočí chtěl jsem se zeptat jestli je tam ještě nějaké relé kromě těch co jsou ve předu před saharama?

Vyskúšal by som jednú vec. Nechaj bežať motor na voľnobeh nech sa riadne zahreje a zisti, či sa Ti zopnú ventilátory na malú rýchlosť. Niekedy sa stane, že odíde odpor čo je pri ventilátori a malá rýchlosť nefunguje.

Minule prišiel za mnou chlapík, že mu nefunguje klíma, neroztočia sa mu ventilátory a že klímu mal naplnenú a po dvoch týždňoch skontrolovanú v inom servise a tam mu povedali že je všetko OK a že je naplnená. Kontroloval som ako blbec všetky káble a nakoniec som dal vysať chladivo a bolo tam len asi 200 gramov :grr (Bežná náplň je okolo 600-800 gramov chladiva).

Tak ďakujem takým servisom kde klímu naplnia a po dvoch týždňoch na kontrole budú tvrdiť že chladiva je dosť :bojim

No mě se zapnou sahary když je to přehřáté a zdá se mi že jedou na plno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: PATaMAT

Mám ten samej problém klima plná včera jsem ji nechal naplnit ale nic,ani sahary se neroztočí chtěl jsem se zeptat jestli je tam ještě nějaké relé kromě těch co jsou ve předu před saharama?

Vyskúšal by som jednú vec. Nechaj bežať motor na voľnobeh nech sa riadne zahreje a zisti, či sa Ti zopnú ventilátory na malú rýchlosť. Niekedy sa stane, že odíde odpor čo je pri ventilátori a malá rýchlosť nefunguje.

Minule prišiel za mnou chlapík, že mu nefunguje klíma, neroztočia sa mu ventilátory a že klímu mal naplnenú a po dvoch týždňoch skontrolovanú v inom servise a tam mu povedali že je všetko OK a že je naplnená. Kontroloval som ako blbec všetky káble a nakoniec som dal vysať chladivo a bolo tam len asi 200 gramov :grr (Bežná náplň je okolo 600-800 gramov chladiva).

Tak ďakujem takým servisom kde klímu naplnia a po dvoch týždňoch na kontrole budú tvrdiť že chladiva je dosť :bojim

Připlatit si za barvivo aby se ukázala případná netěsnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...