Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj první TUNING na 406tý ...


Neon

Recommended Posts

Ráno přijdu k autu (teda ráno - ve 12:00) a nestačím se divit ... v noci jsem přijel ve 4:00 a za oněch 8 hodin mně někdo vymyslel takovouto parádičku ... Už mě to opravdu na naší ulici nebaví - za rok co tu bydlím jsem měl dvakrát ťuklý nárazník od parkování, jednou ukradené poklice z felicie, ze 405tky ukradené chromové čepičky a krytky ventilků ... Jahoda jedna pitomá ... :grr

post-0-14109595791117_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti nezávidím.

Jen pro info. Dnes v noci se nějací "grázlíci" bavili tím, že od našich baráků odvezli popelnice (kontejnery na kolečkách) a pouštěli je z kopce dolů. Kromě toho vyvrátili značku. Jsou to přesně ty popelnice, u kterých jsem měl den před tím zaparkováno auto. Ani nechci domyslet, co by se Mikešovi stalo, kdybych ho tam měl zaparkováno i dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, naštěstí bylo sklo pojištěné ... sice jsem ho pojišťoval teprve před 14ti dny, takže to bude působit dost okatě, jako poj. podvod, ale v pondělí mám domluvenou schůzku s likvidátorem, tak snad to bude OK...

Dundee: vidíš, to jsem úplně zapomněl ... takže to je další, co se mi stalo, naštěstí to rámeček moc neodnesl - měl jsem ho tam teprve od soboty ...

OK406: příští týden se po tom mrknu - doufá, že to bylo tím ... předchozímu majiteli to také nefungovalo, ale vypadá to, že čidlo bude špatné ...

Já se také přikláním k teorii, že to byl nějaký opilec jdoucí z hospody - doufám, že nikdo ze sousedů ... snad nejsem nějalký neoblíbený faktor u nás v baráku ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...