Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gumička do zadniho stěrače 406 break


Pe.Tr

Recommended Posts

měnily jste ji už někdo? od vyroby je v te gumičce tvrdy plíšek a cele to je nasunuté do plastoveho ramínka stěrače. koupit samostatnou gumičku nejde ,páč to jsoujen holé gumičky ,a když jsem chtěl novy cely stěrač tak mi dávali s kovovym raminkem. To ted mluvim o značkovém Peugeot servisu konkrétně Tichý v Ostravě. Plastové v nabídce nemají a prej ani mit nebudou.Tak jen čekám až gumička odejde do věčných lovišt a sedřu si sklo.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

a na kteryho to chces?

koukej do bocnich zrcattek a mas od zadnoho sterace pokoj:D

no právě že do obou 406 ,pamatuj že mi máme uvnítř auta mega velké panoramatické zrcátka. takže čistý výhled je nutností.

...abych tě lépe viděl až ti budu ujíždět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže podobný problém som mal aj ja. Ten zadný stierač robil všetko iné okrem stierania. Tak som ho vybral a zmeral dĺžku. Išiel som do Tesca a kúpil stierač od firmy ALCA /taká modro-sivá krabička/ aj s kovovým ramienkom. Stál v akcii 79,- Sk. Vytiahol som z neho gumičku, v ktorej je vo vnútri pliešok, primeral som to k starému stieraču a skrátil na požadovanú dĺžku /cca. o 3 cm/. Z origi stieraču som vytiahol starú gumičku a nasadil tam tú novú. Išlo to trošku ťažko, ale dostal som to tam. Celá operácia aj s umytím rúk mi trvala cca. 7 minút! A stiera to bohovo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...