Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Copak se Dundeeovým narodí?


Pe.Tr

Copak se Dundeeovým narodí?  

  1. 1. Copak se Dundeeovým narodí?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

takze abych si to ujasnil 1. termin je 18.6. a druhy mate stanoven?

a toho 30.5.?

1. termín stanovený u doktorky je skutečně 18.6. V Brandýse na druhý termín neberou jaksi ohled (netušim proč) a ten jsme měli podle pohybů spočítaný na toho 30.5. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

13.6 ať to oslavíme společně!!! A jestli to bude klučina, nebo holčina, nebo cokoli jiného je jedno, hlavně, ať je to zdravé ... a má se to fajn ... :super

Jsi v pořadí, panáčku :D Nevyšlo to Monče na svátek (21.5.), mojí mamce na narozky (25.5.), na druhý termín (30.5.),tak si jako myslíš, že zrovna tobě to vyjde, jo??:mrk:D:aut:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tipla, že tu bude kluk :mrk . Bříško koukám pěkné, ale už jsem viděla i větší :D :D , když má nastavající maminka 45kg i s postelí, tak pak i malé bříško vypadá jako obrovské, tak jak to měla má kamarádka :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Já bych tipla, že tu bude kluk :mrk . Bříško koukám pěkné, ale už jsem viděla i větší :D :D , když má nastavající maminka 45kg i s postelí, tak pak i malé bříško vypadá jako obrovské, tak jak to měla má kamarádka :D :D .

V druhym vlákně si můžeš tipnout i datum, popř. čas :D Monča měla před otěhotněním kolem 55kg, dneska jí váha ukála 75kg :o To bříško opravdu ještě neni tak velký, viděl jsem větší, ale ty nohy :o Kotníky prakticky postrádá a malíčky na nohách má skoro jako palce před těhotenstvím :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Aluška

Já bych tipla, že tu bude kluk :mrk . Bříško koukám pěkné, ale už jsem viděla i větší :D :D , když má nastavající maminka 45kg i s postelí, tak pak i malé bříško vypadá jako obrovské, tak jak to měla má kamarádka :D :D .

V druhym vlákně si můžeš tipnout i datum, popř. čas :D Monča měla před otěhotněním kolem 55kg, dneska jí váha ukála 75kg :o To bříško opravdu ještě neni tak velký, viděl jsem větší, ale ty nohy :o Kotníky prakticky postrádá a malíčky na nohách má skoro jako palce před těhotenstvím :o

Jejda, tak snad tak někdy nedopadnu, taky mám tak 55Kg a představa, že pak budu mít 75Kg :myslim :myslim :D :D :D :D :D :D :D :D No ještě, že mám na mimčo nějaký čas :aut .

K tomu druhému vláknu jsem se ještě neprokousala, snad to stihnu dříve, než se vám to narodí ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

No ještě, že mám na mimčo nějaký čas :aut ..

By mě zajímalo, kde ženský berou tuhle sebejistotu, já tuhle četl, že holka na to, že je těhotná, přišla až v pátým měsíci (jinak VŠECHNO fungovalo jak má):myslim

:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Aluška

No ještě, že mám na mimčo nějaký čas :aut ..

By mě zajímalo, kde ženský berou tuhle sebejistotu, já tuhle četl, že holka na to, že je těhotná, přišla až v pátým měsíci (jinak VŠECHNO fungovalo jak má):myslim

:myslim:myslim:myslim

Nic neobvyklýho, kámoška "to" jednou nedostala, šla k doktorce a ta na ní vybalila: "jste ve čtvrtym měsíci, proč jdete až teď?" No jo, jenže ta dotyčná měla normální koloběh jako předtim, nic těhotenství nenasvědčovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Ať koukám jak koukám nikde v tý anketě nevidim krokodýla:mrk:D:D:D

Já opravdu nevim, kde se stala chyba :D

Pe.Tr si asi myslel, že Dundee se jmenovala jedna z chobotniček z 2. patra :D:D:D

pravdou je že ta chobotnička mě napadla se spojením porod v Muži v černém , tak asi proto.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

pravdou je že ta chobotnička mě napadla se spojením porod v Muži v černém , tak asi proto.:D

No a tim sis to u Monči zavařil, aniž byste se znali :D Kde prej si vzal chobotničku... Měls ji vidět, když poprvé viděla výsledky ankety, to bylo něco :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Tr

pravdou je že ta chobotnička mě napadla se spojením porod v Muži v černém , tak asi proto.:D

No a tim sis to u Monči zavařil, aniž byste se znali :D Kde prej si vzal chobotničku... Měls ji vidět, když poprvé viděla výsledky ankety, to bylo něco :o

ajajaj ,no ale zase představ si za volantem chobotničku a pak krokodyla, no uznej že chobotnička by byla lepším šoferem, dvě chapadla na volantu ,dvě na pedaly ,jedno na fofrklacku,jedno na blinkry ,jedno na stěrače a pp a jedno na mobil,cigaro,radio a hrabaní v kastliku.Kam se na ni krokodyl hrabe!:D Takže asi tak.:D:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Tr

pravdou je že ta chobotnička mě napadla se spojením porod v Muži v černém , tak asi proto.:D

No a tim sis to u Monči zavařil, aniž byste se znali :D Kde prej si vzal chobotničku... Měls ji vidět, když poprvé viděla výsledky ankety, to bylo něco :o

ajajaj ,no ale zase představ si za volantem chobotničku a pak krokodyla, no uznej že chobotnička by byla lepším šoferem, dvě chapadla na volantu ,dvě na pedaly ,jedno na fofrklacku,jedno na blinkry ,jedno na stěrače a pp a jedno na mobil,cigaro,radio a hrabaní v kastliku.Kam se na ni krokodyl hrabe!:D Takže asi tak.:D:D:D:aut

No to sice jo, ale krokodýl by měl díky hubě plný zubů volnější silnici :D:D:D

P.S.: A navíc by barevně ladil s autem :D

[upravil dne 10/6/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...