Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pozor na podvodníčky !!!


hnusoba

Recommended Posts

Pozor na zlodejov !!!

Vážení, neviem, či nakupujete v supermarketoch Tesco, ale toto Vám môže byť užitočné.

Chcem Vás varovat pred niečím, čo sa mi stalo.

Stal som sa obeťou chytrých podvodníčiek. Toto sa mi prihodilo v Tescu a mohlo by sa to stať aj Vám.

Ako podvodníčky pracujú:

Ste sám na nákupe. Dve pekné, asi 19-ročné dievčatá prídu k Vašemu autu, keď dávate nákup do kufra. Začnú Vám umývať sklo a ich prsia doslova vypadávajú z blúzky. Kto by sa nepozrel, že. Keď im poďakujete a ponúknete peniaze za prácu, povedia "Nie" a požiadajú vás, či by ste ich nezaviezli k ďalšiemu Tescu. Ked súhlasite, obidve sa posadia na zadné sedadlo. V priebehu cesty sa začnú navzájom sexuálne dráždit. Potom jedna z nich prelezie na predné sedadlo a urobí Vám to ústami, zatiaľčo druhá Vám ukradne penaženku.

Moja penaženka mi bola ukradnutá minulý týžden v utorok, v stredu, dvakrát vo štvrtok, v sobotu a taktiež včera!!!

Budte prosím opatrní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Pe.Tr

hm, mě vždy mejou okna kluci,ale ještě sem je nikam nevez...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tak to máš dost blbý a smůlu :( To mě naštěstí vždy mejou u benzínky okna holky :D

no někdy radši pěknej chlap než hnusná ženská:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Pe.Tr

hm, mě vždy mejou okna kluci,ale ještě sem je nikam nevez...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tak to máš dost blbý a smůlu :( To mě naštěstí vždy mejou u benzínky okna holky :D

no někdy radši pěknej chlap než hnusná ženská:D

To pak raději ani jedno :D I když jsem zatím viděl u benzínek většinou pěkný holky co jsou tam na brigádě a mejou okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Pe.Tr

hm, mě vždy mejou okna kluci,ale ještě sem je nikam nevez...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tak to máš dost blbý a smůlu :( To mě naštěstí vždy mejou u benzínky okna holky :D

no někdy radši pěknej chlap než hnusná ženská:D

To pak raději ani jedno :D I když jsem zatím viděl u benzínek většinou pěkný holky co jsou tam na brigádě a mejou okna.

můj bratránek umýval okna na benzince o prazdninach a vydělal si několikrát více než ty holky. Jenže on je fakt kunďák ,sportovec(něco jako já jen ja sem spíš teoretik než praktik:D).Ženské za volantem si trhaly rodidla když ho viděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

jinak u benzinky raději zamykám auto jistota je jistota,natankovat plnou a při placení vidět své auto odjíždět je fakt na infark:D

Jo to dělám taky. Hlavně když se přikodrcaj "bledý tváře" v Žigulíku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já zamykám jak vystoupím člověk nikdy neví při tankování koukáš na panel a někdo ti vleze do autí ani nevíš jak a když máš kouřový skla :potlesk

Já bych musel zamknout až po otevření víka nádrže a před zavřením zase odemknout kvůli centrálu, ale většinou je při tankování někdo v autě nebo je na benzínce klid ;) Pokud jsem sám a je rušno, házím střídavě oko na budík a auto ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

...

V priebehu cesty sa začnú navzájom sexuálne dráždit. Potom jedna z nich prelezie na predné sedadlo a urobí Vám to ústami, zatiaľčo druhá Vám ukradne penaženku.

Moja penaženka mi bola ukradnutá minulý týžden v utorok, v stredu, dvakrát vo štvrtok, v sobotu a taktiež včera!!!

Budte prosím opatrní...

Sorry, ale musel jsem se zasmát. To jako jsi k tomu Tescu jel několikrát v týdnu a ve čtvrtek dvakrát?

Nebude lepší si pro příště koupit hned bednu peněženek?

Já se Vám teda divím, ale když jsem na benzince tak i když jdu jen tankovat tak mám peněženku u sebe a když jdu platit určitě zamykám. Na krádeže je to místo jak dělaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: hnusoba

...

V priebehu cesty sa začnú navzájom sexuálne dráždit. Potom jedna z nich prelezie na predné sedadlo a urobí Vám to ústami, zatiaľčo druhá Vám ukradne penaženku.

Moja penaženka mi bola ukradnutá minulý týžden v utorok, v stredu, dvakrát vo štvrtok, v sobotu a taktiež včera!!!

Budte prosím opatrní...

Sorry, ale musel jsem se zasmát. To jako jsi k tomu Tescu jel několikrát v týdnu a ve čtvrtek dvakrát?

Nebude lepší si pro příště koupit hned bednu peněženek?

Já se Vám teda divím, ale když jsem na benzince tak i když jdu jen tankovat tak mám peněženku u sebe a když jdu platit určitě zamykám. Na krádeže je to místo jak dělaný.

No, Marceli - jestli ono to náhodou nemělo bejt k zasmání celý :myslim:myslim:myslim:myslim (jako že by to byl fór, víš?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám lepší nápad.

1) Koupím si ze tři peněženky za stovku kus.

2) Rozházím dané vietnamské šrajtofle po autě.

3) Budu objíždět Tesca, hledat baby.

4) Podstoupím výše uvedené služby.

5) S klidem odejdu na další akci.

Důvěřivost lidí je bohužel příliš vysoká. Televize H@vno může každej den vykládat o okradených důchodcích, o lidech kteří si koupiou "ponožku na minerálku" atd. atd. Je potřeba si uvědomit, že v takovéto situaci není debil ten, kdo to nabízí, nýbrž ten kdo to přijme. Osobně jsem se dlouho zajímal o teorii ovlivňování lidskýho myšlení (neptejte se kde) ale věřte, že není problém zaplatit např. 2000kč v papíru, kterej má stejnej tvar. Jinými slovy, dáte prodejci třeba 4 kusy papíru velikosti 500 bankovky a ten člověk si to uvědomí až po 10 minutách vašeho odchodu.

V dnešní době strašná větina lidí přemýšlí nad velkým množstvím nesmyslných informací a když pak přijde k "běžné" situaci, nedejbože "příjemné" situaci, pak je v prdeli. Kdo by dneska odmítnul odmítnul zavíst 2 prsatý koc pár kilometrů? A takovým způsobem lze lehce oblbnout káždýho, kdo má v autě peněženku.

Já už asi 3 roky vykládám známým, že součásná technologie zámků je nedokonalá a odezva je jen obrácení očí. Do té doby kdy někomu nevykradou auto/byt/garáž beze známky vloupání. Pak se každej diví jak péro. Odváží se někdo reklamovat výrobek nebo si stěžovat u FAB? Ne, tak proč by Fabka nevyráběla technologii starou několik let když si na to nikdo nestěžuje?

Život je boj, a každej bojujeme sám za sebe :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

To pak raději ani jedno :D I když jsem zatím viděl u benzínek většinou pěkný holky co jsou tam na brigádě a mejou okna.

I když musím uznat, že holky umíívající okma na benínkách sou občas pěkný a občas kvůli dvacetikoruně ukážou vnady, u P605 a u Cadillacu není možný vyklopit stěrače jak u jiných aut.

Poprvé před pár rokama mě to bylo jedno ale dneska nenechám sebehezčí babu, aby mě urvala stěrače. Demokracie umožňuje *diky bohu* právo vlastnictví a tedy si vážím věcí, za který si zaplatím. Nedokázal bych ale dělat toto povolání "umývačky skel" bez základních znalostí této techniky.

To, že to v právním státě dělají bez možností vystavení dokladu, bez živnosti a pouze se souhlasem benzínky pod zástěrkou brigády je podle mě svým způsobem zvrácený, ale zase nejsem takovej blázen abych tam volal ČOIku.

Jednoduše řečeno: co je moje, na to ať nikdo nešahá, já zase nebudu šahat na cizí majetek.

V zahraničí (napr. NDR) to znamená i to, že tam kde je trávník tak tam prostě auto nepostavím a ani se po tom trávníku neprojdu pěšky. Dávám "bolševíkovi" 20 let, pak to možná bude platit i v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Kdo by dneska odmítnul zavíst 2 prsatý koc pár kilometrů?

Ja, pokud bych vezl pritelkyni :myslim:D:D:D

Původně zaslal: Fusion

Dávám "bolševíkovi" 20 let, pak to možná bude platit i v ČR.

Mozna i vic, nez 20... :myslim

Původně zaslal: Fusion

To, že to v právním státě dělají bez možností vystavení dokladu, bez živnosti a pouze se souhlasem benzínky pod zástěrkou brigády je podle mě svým způsobem zvrácený, ale zase nejsem takovej blázen abych tam volal ČOIku.

A vetsinou je to jen proto, ze jim stat neumi nabidnout brigadu nebo jiny privydelek... Resp. jim nabidne, ale mnohdy za smesne penize... Zazil jsem 2 15lete kluciny, kteri prisli vypomoct na stavbu za 45/hod. Mysleli si, ze budou zametat... misto toho dostali na 8 hodin do ruky pneumatickou sbijecku. Po sichte nemohli udrzet ani mineralku... :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...