Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 - Odstranění zámku zad.dv.


Sirael

Recommended Posts

Čaute,

Nevíte někdo, jak odstranit zámek zadních dveří?

Prý to není problém odstranit, ale jak to zařídit, aby se kufr otevřel? Teď je v tom madle tlačítko. To tam musí bejt nějakej jinej mechanizmus a nový táhlo podobně jako u feldy?

Něco sem slyšel o elektromahgnetickým zámku, ale to bude asi mastný

tinted_rear_clusters.jpg

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, vono vyříznout, zavařit, stříknout, to je věc, která mi vrásek nečiní.

Jde o to, že když otevřu centrálem auto, automaticky se otevře i kufr, ale abych se do něj dostal, musím na tom zadním madle zmáčknout ten středovej čudl.

No, a až ten čudl odmontuju .... jakpak se do kufříku dostanu, to? otázka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem to podobne u 405ky. Odpojil jsem central z patych dveri, predelal jsem tahlo na otevirani, jeden pol jsem ukostril a z druheho polu jsem natahl drat k palubce. Protoze jsem nemel pred. mlhovky, sehnal jsem si origo vypinac na ne na vrakaci. Ten jsem rozebral, vymontoval z neho pojistku, aby fungoval jako zvonkove tlacitko. Pak jsem odstranil zaslepku, za kterou byl konektor k mlhovkam. Nasel jsem plus a k nemu jsem pripojil drat. Jak je znamo, tak mlhovky sviti teprv az rozsvitis parkovacky, tak vlastne kdyz jsem chtel otevrit kufr, musel jsem rozsvitit parkovacky a pak vypinacem otevrit kufr. Je to strasne jednoduche, i kdyz jsem to asi slozite napsal.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sirael: jednou u mě byl maník s 205-kou, se zavařeným víkem bez zámku, s otvíráním kufru lankem. Měl to lanko prostě vytažený pod okno, a když chtěl otevřít kufrm vlezl na zadní sedačky, natáhl se dozadu a zatáhl za lanko... Dost nic moc, to bych tam radši dal ten elmag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sireal -nikto mi ho neprdol , zamok tam mam ale nemam taky pekny ako bol na tej novsej 106 co mas ty .takze by sa mi pacil ten novsi co chces vyhodit , pretoze mne by sa hodil :-))))))))))))))))))))

Neboj , nieco by som ti zan poslal -napr.nasho Meciara :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...