Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

O tom jak Civik dostal na prdel, aneb jak se Ferda rozhodl u nafty zustat


f3Rd@

Recommended Posts

Musim se priznat, ze par poslednich tydnu mam pocit, ze 406tecka mi nestaci a koukam po jinych kocarech, konkretneji Saab 9-5 Aero nebo Mondeo ST200, ale i jine. Vcerejsi den me ale zase zvyklal zpet na stranu Lva, tak snad si lvicka jete chvili necham a neco do nej zainvestuju.

Vcera jsme opet jeli pro nejaky ten kocar, ale jelikoz byla bourka a vypadl proud, tak jsme nic nekoupili a dnes se jede znova...

Ale k veci. Kdyz jsme se vratili do Brna, uz to byl jen kousek domu, tak se na nas nalepil hustej frajer v civikovi, myslim ze tam mohl mit tak 1.5 Vétek ;-), jako fakt ale frajer, bo to sice nemel f metle a v TeDeIcku ale mel to f tuningu a velkej hustej lauf co byl jako ze oslehanej od plamenu. Na svetlech se postavil vedle me a pohledem hypnotizoval semafor. Sice byl pazoutek obsazen 3 vyletniky, ale rekl jsem si, ze mu zkusim ukazat co dokaze lvi sila.

Jelikoz ja blbec a naprosty neznalec jakychkoli zavodu jsem blahove cekal na zelenou, on uz na orancovou palil gumy (obrazne receno, ve skutecnosti se radoby rychle rozjel) a kdyz jsem jeste zkurvil rozjezd, bo nejsem zvykly na 3 lidi v aute, kdyz davam sprint, tak jsem si rikal, ze uz na to raci kaslu, mel naskok asi 20m, ale preci jsem to jeste zkusil, dal dvojecku, ta nas vyhoupla na 90, trojecka 140 a civik za zady. :)

A jelikoz jsem mel uprimnou radost z toho, ze velkeho tuzera naprasil naftozrout, tak jsem se rozhodl, ze to s ni (406kou) jeste nejaky ten patek vydrzim.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: gas

tento "závod" má zhruba stejnou vypovídající hodnotu jako tvoje čipovaná 406 proti BMW E90 3,0D ;)

Co? Muzes mi to vysvetlil polopate?

jakoze takovymto threadem se stavis na uroven zminovaneho hondisty Protoze kdyz pri cteni textu odlozim peugeoti patriotismus, tak zbyde informace o tom, ze jsi jel po meste 140, cimz se ti podarilo predjet nekoho jineho, kteryzto na to treba zaludek nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

jakoze takovymto threadem se stavis na uroven zminovaneho hondisty Protoze kdyz pri cteni textu odlozim peugeoti patriotismus, tak zbyde informace o tom, ze jsi jel po meste 140, cimz se ti podarilo predjet nekoho jineho, kteryzto na to treba zaludek nemel.

nj, pan moralista :aut Je to predevsim informace o tom ze zustavam u Peugeotu a tim padem i v klubu... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po lopatě: :) srovnáváš nesrovnatelné, 160 PS turbo-diesel proti 110 PS atmosféra v benzinu, je to podobné jako by na bmw clubu někdo napsal, že si vychutnal s 330D a jeho 230 PS nějakého závodníka ve 406 2.0HDi :)

stalo se mě podobné, na světlech zastavil vedle mě "závodník" a tůroval svoje zběsilé dílo, tak jsem mu opětoval tůrování a ukázal na semafor, drsným pohledem přikývnul a čekal, padla oranžová, tuner s řevem gumoval z křižovatky a já ... v klidu odbočil do prava ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gas

stalo se mě podobné, na světlech zastavil vedle mě "závodník" a tůroval svoje zběsilé dílo, tak jsem mu opětoval tůrování a ukázal na semafor, drsným pohledem přikývnul a čekal, padla oranžová, tuner s řevem gumoval z křižovatky a já ... v klidu odbočil do prava ...

Todle dělám s oblibou obouma autama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: .mycTD

jakoze takovymto threadem se stavis na uroven zminovaneho hondisty Protoze kdyz pri cteni textu odlozim peugeoti patriotismus, tak zbyde informace o tom, ze jsi jel po meste 140, cimz se ti podarilo predjet nekoho jineho, kteryzto na to treba zaludek nemel.

nj, pan moralista :aut Je to predevsim informace o tom ze zustavam u Peugeotu a tim padem i v klubu... :papa

ja nemoralizuju, dokonce predpokladam, ze bych na tvem miste udelal to same. Jen jsem polopaticky uvedl jiny pohled na vec:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gas

po lopatě: :) srovnáváš nesrovnatelné, 160 PS turbo-diesel proti 110 PS atmosféra v benzinu, je to podobné jako by na bmw clubu někdo napsal, že si vychutnal s 330D a jeho 230 PS nějakého závodníka ve 406 2.0HDi :)

Tak si taky vem kolik vazi civik a kolik vazi 406 v nafte + 3 lidi... kdyz teda mluvis o srovnavani... Navic ja nebyl ten kdo si zacal... On se na me cestou lepil a pak vystrelil na svetlech jako prvni... tak kdyz chce delat ze sebe velkeho tunera a zavodnika, tak by si mel rozmyslet nad kym se bude vytahovat... Ja taky nemachruju na nove BMW, nebot mam rozum a vim, ze bych nemel sanci! Je rozdil kdybych tam delal frajirka pred fabii 1.2HTP, coz nedelam, ale kdyz se na me nekdo vytahuje, tak si to nenecham libit, at uz je to civik nebo BMW. Taky uz jsem nekolikrat s nejakym tim BMW prohral, ale nikdy jsem si nezacinal, vzdy jsem "byl vyprovokovan". Ale bez boje se nevzdavam, tak to je a tim by mel kazdy pocitat. Jde spis o to, ze jsem mel dobry pocit, ze jsem setrel namachrovaneho blbecka, nez o to ze delam ramena pred nekym kdo ma min koniku...

[upravil dne 8/6/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo taky jsem par tuneru se civicama prekvapil na sprintech..za cilovou carou se nechapali, ze jim natrh prdel nekdo v neoplastovane jednaosmicce, kdyz oni maji vytunenou japonskou 1.4 s velkym vyfuckem a filtrem a kdovi cim jeste:nevim

jinak ja si klidne zacnu i s bawem, ikdyz vim, ze nemam zadnou sanci..hlavne ze je sranda:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: gas

po lopatě: :) srovnáváš nesrovnatelné, 160 PS turbo-diesel proti 110 PS atmosféra v benzinu, je to podobné jako by na bmw clubu někdo napsal, že si vychutnal s 330D a jeho 230 PS nějakého závodníka ve 406 2.0HDi :)

Tak si taky vem kolik vazi civik a kolik vazi 406 v nafte + 3 lidi... kdyz teda mluvis o srovnavani... Navic ja nebyl ten kdo si zacal... On se na me cestou lepil a pak vystrelil na svetlech jako prvni... tak kdyz chce delat ze sebe velkeho tunera a zavodnika, tak by si mel rozmyslet nad kym se bude vytahovat... Ja taky nemachruju na nove BMW, nebot mam rozum a vim, ze bych nemel sanci! Je rozdil kdybych tam delal frajirka pred fabii 1.2HTP, coz nedelam, ale kdyz se na me nekdo vytahuje, tak si to nenecham libit, at uz je to civik nebo BMW. Taky uz jsem nekolikrat s nejakym tim BMW prohral, ale nikdy jsem si nezacinal, vzdy jsem "byl vyprovokovan". Ale bez boje se nevzdavam, tak to je a tim by mel kazdy pocitat. Jde spis o to, ze jsem mel dobry pocit, ze jsem setrel namachrovaneho blbecka, nez o to ze delam ramena pred nekym kdo ma min koniku...

[upravil dne 8/6/07 f3Rd@]

Pro f3Rd@: Dobře jsi mu to nandal :super:super:potlesk:potlesk taky mám chiplou 406 cca 150 PS a pár takovým závodníkům jsem ukázal že jsi nemají se mnou pohrávat, ale mám kombíka tak mám trochu hendikep kvuli váze.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: gas

stalo se mě podobné, na světlech zastavil vedle mě "závodník" a tůroval svoje zběsilé dílo, tak jsem mu opětoval tůrování a ukázal na semafor, drsným pohledem přikývnul a čekal, padla oranžová, tuner s řevem gumoval z křižovatky a já ... v klidu odbočil do prava ...

Todle dělám s oblibou obouma autama.

To si musím taky vyzkoušet.. :D:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...