Jump to content
Sign in to follow this  
camel

Podtlaková hlava-Naftového filtru

Recommended Posts

POMOC!!!!- Lidičky prosím pomozte. Scháním na 405ku PODTLAKOVOU HLAVU na NAFT. FILTR znáčky LUCAS. Od Ledna schánim samotnou horní část Naft filtru. Praskla mi tam ta gumová membránka a přísávalo mi to vzduch, (neustále mi to zhasínalo a při jízdě mi to cukalo. V bazarech mi to nabízej za 2500Kč. Prosím poraďte kdo to opravuje nebo kde se dá levnějš tato HLAVA sehnat. Díky MAXIM :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oddie funguje jen přes den, odpoledne vypíná počítač a tudíž tu není... :)

Podtlakovou hlavou myslíš tu ruční pumpičku na filtru? Můžu ti nechat celé těleso filtru, dejme tomu za 600,-? Jsem z Prahy, tel. máš vlevo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Myslíkovjan: Dík za radu. Mě to jeden chlap (p. Pick - oprava a seřizování naft. čerpadel) z Ústí opravuje. Kupuje náhradní díly V Německu. Přivez už 3 membrány ale pořád se mu to nevede pořádně utěsnit (vždy to trochu podsávalo vzduch). Je by mě zajímalo jak jsi to utěsnil a zapertloval to výčko s tim tlačítkem na tu hlyník. část. hlavy naft filtru. dej vědět jak jsi postupoval a možná se to pokusim taky si sám opravit. Dík maxim:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

myslíkovjan: hele, nekaž mi kšefty, jó :D;)

camel: to víčko zapertluješ normálně silou, např. sikovkama (nebo sykovkama?). A buď to pak je OK, nebo to holt není OK... Pokud to chceš mít stopro až na věky ámen, tak tu ruční pumpičku prostě vyhoď, a díru po ní nech zavařit. Sice pak při výměně filtru budeš mít těžší odvzdušňování, ale nebude ti v tom praskat membrána a přisávat vzduch.

Hele, fakt za to těleso chtěj na vrakáčích 2,5 tisíce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oddie: Teď jsem volal na vrakáč na Kladno a a za komplet naft. filtru chtěj 2000Kč. Jsou to vydřiduši, jelikož vědi že vrakáčů na PEGUEOTY je málo. Doufám že mi to necháš za tu cenu jak jsi napsal 600Kč. Ja tam teď ma tu sadu kde se vyměňuje jen vložka (půjčenou), tu smojí sadu má jeden chlap a snaží se to opravit (dělá to už od Ledna -MATĚJ). Musím vyměnit filtr před zimou už tam mam na něm najeto 20tis. km. Čus MAXIM

:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jo, nechám.

Jinak to víčko už jsem kdysi taky měnil, ještě než jsem se začal o pažouty zajímat blíž. Za ten plíšek s membránou jsem dal tehdy asi 450,-, zacvakl si(y?)kovkama, a drželo to. Dneska bych holt rovnou dal jinej filtr, a nebo to prostě zaslepil (tehdy na cestě jsem to zaplácl žvejkačkou :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oddie: Díky moooc!!! Příští týden se ti ozvu asi v Pondělí a domluvíme se kam a kdy mam přijet. Prosim tě tento týden v pátek jedu asi tak v 17:00 do Jižních Čech z Ústí N/L. Nemáš náhodou čas. Že bych si to koupil a rovnou to tam někde namontoval. ČU MAXIM:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×