Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můžu přijet na sraz......


Guest PŘEMA

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Myslím, že ani Myšivbuši nebudou nikomu vadit, jen se obávám, že nebudeš vpuštěn autem do areálu. Kdyžtak si vem druhej kolt k pasu a když ho budeš ve správnou chvilku tasit, uvidíš, kolik budeš mít kamarádů

Ty vole, ještě že jsem volený představitel PC, to snad ten vjezd ukecám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže až budu mít nepeugeota, tak budu muset vždy parkovat za plotem?? :roll Tak jestli budu chtít jezdit na srazy, tak si pak nejspíš pořídím alespoň kolo Peugeot, protože vim, že po 406tce bude ještě z Peugeotů maximálně coupé a pak adiéééé ... bohužel ... holt BMW a AUDI mě lákají více ... :nevim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Vvitty

ale ono to neprojde :)

je to sraz peugeotu, tak by to tak melo taky vypadat...

myslis ze s 206kou nebudu moci na plochu? :myslim:myslim

to bych se urazil

Proč říkáš 206ce "bávo"???????????

Viz.

Zasláno 24/6/2007 v 13:05

Neone, ja bych se toho tak nebal. MJestli mi to projde s bawem, ze bych stal az plotem, tak pak snad projde vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marline, ty mas Bawo 206? :D

viz tvuj prispevek na ktery jsem mimo jine reagoval...

a mimochodem, kdyz si prectete podminky ucasti, tak je tam jasne napsano ze vyjimka vjezdu plati jen pro Peugeot a vozidla jinych znacek maji zustat venku z duvodu moznych stiznosti mistnich usedliku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

My se nejspíš taky ukážeme i když parkovat s půjčeným autem někde bůhvíkde se mi taky moc nechce.Holt Peugeot neseženu:(Myslel jsem,že sraz je o lidech,kteří tam jezdí a baví se s ostatními.Když si koupím jinou značku tak mám potom zakázaný na jakýkoliv sraz přijet?Pokud to má Peugeot klub pronajaté tak místním lidem může být úplně jedno co tam bude stát za auta.O tom snad rozhoduje majitel:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

My se nejspíš taky ukážeme i když parkovat s půjčeným autem někde bůhvíkde se mi taky moc nechce. Holt Peugeot neseženu:( Myslel jsem, že sraz je o lidech, kteří tam jezdí a baví se s ostatními. Když si koupím jinou značku tak mám potom zakázaný na jakýkoliv sraz přijet? Pokud to má Peugeot klub pronajaté tak místním lidem může být úplně jedno co tam bude stát za auta. O tom snad rozhoduje majitel:(

Já teda na srazy moc nejezdím, ale umím zato číst - nikde tady není napsáno, že na sraz nemůže přijet kdokoliv, tzn. i jakoukoliv značkou. Jediný omezení je, a to se už tady taky několikrát zdůrazňovalo, že je to sraz piškotů, a proto kdo přijede jinou značkou, tak parkuje mimo, aby se to nepletlo. Jasný? :myslim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Zipík

My se nejspíš taky ukážeme i když parkovat s půjčeným autem někde bůhvíkde se mi taky moc nechce. Holt Peugeot neseženu:( Myslel jsem, že sraz je o lidech, kteří tam jezdí a baví se s ostatními. Když si koupím jinou značku tak mám potom zakázaný na jakýkoliv sraz přijet? Pokud to má Peugeot klub pronajaté tak místním lidem může být úplně jedno co tam bude stát za auta. O tom snad rozhoduje majitel:(

Já teda na srazy moc nejezdím, ale umím zato číst - nikde tady není napsáno, že na sraz nemůže přijet kdokoliv, tzn. i jakoukoliv značkou. Jediný omezení je, a to se už tady taky několikrát zdůrazňovalo, že je to sraz piškotů, a proto kdo přijede jinou značkou, tak parkuje mimo, aby se to nepletlo. Jasný? :myslim:aut

Jo cist umim ale ja jsem taky psal,ze budu mit pujceny auto a nerad bych prisel i o to pac jsem uz ted zadluzeny:grrJa si nejspis opet Peugeot ale znam lidi co radi jezdi na srazy ale maji uz jine znacky...Proc by nemohly parkovat jako my?Kdyz je vsichni zname?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétně v Šebetově si myslím, že problém je. To, že můžeme stát na ploše za plotem je důsledek toho, že předchozí nájemce byl Trundíkův strejda - kromě P-clubu se na plochu s autem nikdo z domorodců neodváží. Kdyby tam kromě pežotů byla skrumáž aut jiných značek, už by se to domácím velice těžko vysvětlovalo - proč tam může tenhle strejda s Hondou a domácí s Nissanem ne. Jinak se nemusíš bát, že by Ti někdo s půjčeným autem něco provedl, stát budeš z druhé strany plotu, takže nebezpečí je minimální.

Ale mluvím tu místo pořadatelů - možná je všechno úplně jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co si pamatuju z minula tak tam na place byl cizím vozem na place akorát Hics (Xantia). Bylo to omluveno jen tím že je z koncernu PSA a má hodně společnýho s 406. Takže když přijedeš nějakým takovým přibližovadlem tak třeba nebude problém s vpuštěním, ale jinak je to opravdu takový nepsaný pravidlo. Pamatuji si že tam přijelo i tolik pažíků že se ani na plac nevešli. Tím Tě nechci vyhánět. Třeba by se tam někde v rožku pro Tvoje autí místečko našlo za což se klidně i přimluvím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...