Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Interier kuze


Ulicnik77

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

v autě s kůží jsem seděl v žiguliku před 25 lety:D

Ale pozor, my se tu bavíme o KŮŽI. Já ji mám v 605ce a tady mi docela chybí. Pravda, sednout si na ní v létě po stání na sluníčku nic moc, ale jen ten look, údržba a vůbec...Jo a nestalo se mi jako teď, že když se na sedadle při vystupvání zavrtím, tak dostanu ránu od karoserie. Zákeřnej silon, či co.... Kdyby se uličník rozhodl, že ji nechce, tak do ní jdu do sedana.

Edit: no jó, ale co posuvy, tady je manuál. Vyhřívání mám. A dělený zadní sedačky taky můžou mít jiné upevnění, nebo ta

kůže je vzadu taky dělená??

Edit 2: jo a nejsou nějaké rozdíly v různých letech výroby??

[upravil dne 7.6.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zitr apo 11te hodine to budou mit vymontovane tak se jdu na to mrknout. Je to na sedan, zadek neni sklopnej, sedet mi prej nebudou jen zadni operadla tak resim jestli se to da nejak vykoumat. je to prej z auta rok 2002 malo jety. Tak to prej vypada nadherne. Jen jestli to tam pujde. Kdyby ne posli mi na sebe kontakt jestli mas sedan necham ti to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ulicnik77

zitr apo 11te hodine to budou mit vymontovane tak se jdu na to mrknout. Je to na sedan, zadek neni sklopnej, sedet mi prej nebudou jen zadni operadla tak resim jestli se to da nejak vykoumat. je to prej z auta rok 2002 malo jety. Tak to prej vypada nadherne. Jen jestli to tam pujde. Kdyby ne posli mi na sebe kontakt jestli mas sedan necham ti to!

No, ale nevím pořád pár věcí:

1) jak pak pořešit posuv, když nemám natahanou elektriku

2) mám rok 97; a nevím, jestli jsou stejné kolejnice, ev. jiné upevňovací prvky i vzadu, když teď mám sklopné

3) odkud jsi,, ev. SZ

Nemohl bys to nějak vyfotit??

[upravil dne 8.6.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak mi bylo v Peugeotu vysvetleno a tem co to stejne jako ja nevedeli posilam dal: kazdy vuz ma specialni ridici jednotku interieru tzv. BSI a ta je naprogramovana na dany interier. TO znamena jakakoli zmena v interieru znamena natahovani novych rozvodu plus novou BSI z toho plyne mnoho prace, vysoka cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ulicnik77

tak mi bylo v Peugeotu vysvetleno a tem co to stejne jako ja nevedeli posilam dal: kazdy vuz ma specialni ridici jednotku interieru tzv. BSI a ta je naprogramovana na dany interier. TO znamena jakakoli zmena v interieru znamena natahovani novych rozvodu plus novou BSI z toho plyne mnoho prace, vysoka cena

Ty vogo tak to jsem rád že jsi to tady napsal,protože už dlouho sháním kožené sedačka ale jestli je to s tím BSI pravda tak to na to radši kašlu,dík.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau tak ja jsem dodelaval kuzi do auta a je to teda zazitek :). Jinak uz bych asi aute bez kuze nechtel je to super :super a i dost prakticke. Co se tyce toho zapojeni tak je to komplet natahnout elektriku kdyz tam nemi a co vecinou neni :(. Ridici jednotka k tomu musi bej coz jsem nevedel a byl problem ji sehant bez toho to nejde zapojit. Ale vse se povedlo a jsem s kuzi 100% spokojen uz bych nechtel nic jineho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ulicnik77

tak mi bylo v Peugeotu vysvetleno a tem co to stejne jako ja nevedeli posilam dal: kazdy vuz ma specialni ridici jednotku interieru tzv. BSI a ta je naprogramovana na dany interier. TO znamena jakakoli zmena v interieru znamena natahovani novych rozvodu plus novou BSI z toho plyne mnoho prace, vysoka cena

Pak nechapu proc mi do sedadla vedou kompletni draty (5 nebo 6 konektoru ted si presne nevzpomenu) a zapojeny mam jen myslim tri. jestli to zase neni nakej trik aby sis koupil radsi u nich auto v plny palbe (kdyz se rozhodnes pro novy) a ne aby ses pokousel to tam dodelat za levno a oni z toho nemeli ani halir:(.

Koncesionarum neverim ani nos mezi ocima, pro jistotu:grr

[upravil dne 22/6/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

Cau tak ja jsem dodelaval kuzi do auta a je to teda zazitek :). Jinak uz bych asi aute bez kuze nechtel je to super :super a i dost prakticke. Co se tyce toho zapojeni tak je to komplet natahnout elektriku kdyz tam nemi a co vecinou neni :(. Ridici jednotka k tomu musi bej coz jsem nevedel a byl problem ji sehant bez toho to nejde zapojit. Ale vse se povedlo a jsem s kuzi 100% spokojen uz bych nechtel nic jineho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

Cau tak ja jsem dodelaval kuzi do auta a je to teda zazitek :). Jinak uz bych asi aute bez kuze nechtel je to super :super a i dost prakticke. Co se tyce toho zapojeni tak je to komplet natahnout elektriku kdyz tam nemi a co vecinou neni :(. Ridici jednotka k tomu musi bej coz jsem nevedel a byl problem ji sehant bez toho to nejde zapojit. Ale vse se povedlo a jsem s kuzi 100% spokojen uz bych nechtel nic jineho :)

To paul jane:Takže jsi myslíš že když mám ted čalouněné sedadla v plné elektrice tak že by mi ty kožené seděly??? Dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

jde o osobní mne kůže nesedí v zimě chladí sice si pustíš ohřev v létě pálí a zapaříš se .cena je solidní za vše. Vyměníš svoje prodáš tak to bude míň

Ale ber to že je to jen můj názor v autě s kůží jsem seděl v žiguliku před 25 lety:D

V žigulu je koženka a ne kůže a to je podstatný rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

to PŘEMA : Ano tim odpada tahani dratu :) ale jestli tam ted nemas pameti na pozici sedacky a ty kozne to maj tak budes potrebovat tu ridici jednotku na to pozor bez te jednotky to nebrat.

Aha aha paměti tam nemám.... tak fajn moc dík za radu.:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě mám kůži na bokách, na hlavním sedáku a opěradle mám látku, přešel jsem z plné kůže a takhle mi vyhovuje nejlépe. Super je koupit pořádný přípravek - na čištění a následnou konzervaci, a opravdu si s tim vyhrát, a pak je to teprve pokochání ve světě kůže:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...