Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

princip a smysl "indikátoru" na stěrači


Kdo

Recommended Posts

UV zarenim ze slunce se pomalu to kolecko stava zlutym ( tedy kdyz budes stat rok v garazi ve tme, tak nic neudela :D ) Smysl celeho toho je upozornit te, ze si mas vymenit sterace, nebot vlivem UV zareni a zmen teplot starne i ta gumicka. Kazdopadne pokud sterac stira a nerozmatlava, tak je mi uplne jedno jeslti je kolecko zluty nebo ne, vymenim si ho az se mi nebude zdat kvalita stirani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Jestli myslíte ty žlutý samolepky, tak ty se mi odlepily samy od sebe a to mám stěrače asi měsíc :mrk:super

No ty právě po montáži stěraču musiš sundat a pod nimi je ten indikátor, zalepenej je proto aby nezežloutnul už při skladování. Jinak myslím že je to další zpusob jak přimět některý lidi aby vyhodili ještě dobrý stěrače a koupili jiný jenom proto že jim zežloutlo kolečko:o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mila_S

Jestli myslíte ty žlutý samolepky, tak ty se mi odlepily samy od sebe a to mám stěrače asi měsíc :mrk:super

No ty právě po montáži stěraču musiš sundat a pod nimi je ten indikátor, zalepenej je proto aby nezežloutnul už při skladování. Jinak myslím že je to další zpusob jak přimět některý lidi aby vyhodili ještě dobrý stěrače a koupili jiný jenom proto že jim zežloutlo kolečko:o

Ahá, tý woe:mad:, zase jsem o něco chytřejší, já si říkal, že je to tam ňáký divný, že to docela ruší při jízdě, protože to přitahuje pozornost očí, takže jsem byl rád, že to odpadlo, jinak se řídím vlastní hlavou a měním stěrače, když začnou matlat sklo, a protože za rok najedu kolem 50 K tak je měním zhruba tak dvakrát do roka; ale u Peugeota jsou docela drahý. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jinak myslím že je to další zpusob jak přimět některý lidi aby vyhodili ještě dobrý stěrače a koupili jiný jenom proto že jim zežloutlo kolečko:o

Jo, to je jedinej důvod, který mně napad. Na nic jinýho jsem nepřišel a rozumnýho už vůbec ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

UV zarenim ze slunce se pomalu to kolecko stava zlutym ( tedy kdyz budes stat rok v garazi ve tme, tak nic neudela :D )

Jo, ale ta gumička si za ten rok vesele zestárne a ztvrdne. Ovšem kolečko budu mít gurt fungl. Bezva fórichtunk. takovej praktickej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...