Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Paříte na PC?


M.a.R.i

Recommended Posts

Koukněte na tohle video, http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=8689 ,je tam průřez hrama za posledních 20let. Moc pěkný, musel sem nostalgicky zamáčknout slzu. Starým pařanům určitě zaplesá srdíčko.

Baví vás hraní na PC nebo konzoli? Jste tu někdo maniak nebo spíš hrajete jen tak lážoplážo odreagovačka?

Já sem začínal na 386, na tý sem si zahrál pár super her, pak ještě na základce jsem si pořídil PS1, v tý době za dost velký peníze, dělal sem na ni snad 2roky na brigádách. Tenkrát si pamatuju,že jsem třeba nešel 3dny do školy a jen sme s klukama hráli od rána do rána. Pak přišlo PC, v tý době Celer 533 s integrovanou grafikou, takovej kancelářskej kšunt. Ale lecos se na něm zahrálo, potom sem si pořídil Athlon 1800, v tý době jsem začal číst level a jiný různý PC periodika, jezdil sem na Lanparty, měl sem docela i úspěch, růžně jsem organizovali Lanky s kámošema, ale zhruba před 3 rokama můj zájem o hry začal pomalu upadat, moje poslední hra co jsem dohrál do konce byl myslím Half-life2. Od tý doby sem nic nedohrál, vždy jsem něco načal,ale pak už mě nic nelákalo se ke hře vrátit a dohrát ji. Ještě před vánocema jsem upgradoval PC trošku taktil (A64 2,7ghz, 2gb DDR2800mhz, ATIX1950 atd) s tím,že budu zase hrát,ale světe div se, od tý doby jsem nedohrál nic. Akorát hraju na odreagovačku už přes 2 nebo 3roky Life for speed po netu, vřele doporučuji, nejreálnější závody aut, co snad jsou a pak taky si párkrát za měsíc zahraju Trackmanii nations, taky po netu. Ale i to mě přestává bavit, prostě už mě to hraní neuspokojuje. Spíš sednu k PC a většinou zbytečně utrácím čas na netu čtením různých nepotřebných kravin, někdy se kouknu na nějakou film či seriál, i když to už taky moc ne. Kdy jsou ty časy, že jsem se nemohl dočkat toho až po škole s kámošem sednem k NHL nebo NFS. Přitom mi je 21,takže jsem ještě mládě, znám spousta lidí co hrajou ve 40 a jsou zcela normální lidé :). Si připadám jakoby mi bylo 50. Nedávano sem byl na jedné lance a místo toho abych pořád hrál, tak sem raději šel na pivo a nebo sosal ze sítě. Už mě to prostě nějak nebere. Už mě ani nějak moc netáhne hardware, dřív sem hltal všechny možné informace, přividělával jsem si stavěním, servisem PC pořád zkoušel O/C ale to taky skoro úplně uvadlo. Nejspíš už PC upgradovat nebudu a koupím notebooka, toho vzhledem k mé situaci využiji lílp.

Omlouvám se za slovní průjem,ale po shlédnutí videa jsem někam svoje myšlenky musel kydnout.

Jak je to u vás? Hrajete často? vůbec?

[upravil dne 7.6.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosty souhlas, myslim, ze si muzeme podat ruce...

Taky uz me to nejak nechyta, ted mam rozjety novy C&C, jsem za pulkou ale uz nejak neni cas si k tomu sednout, raci se venuju necemu jinemu. Na LAN-ky uz se jezdim jen podivat a pokecat se staryma znamyma a dalsi PC? Samozrejme notebook. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To video to je vazne na slzu ;)

Se divim, ze ze me za ta leta nevyrostl zabijackej maniak jak me strasi v TV. A je pravda, ze uz taky skoro neparim, ted jsem si koupil WoW ale po mesici uz me to tak nebere. A to driv nebyl problem u toho prosedet celej den ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:potlesk ježíííš, to je bomba....my doma začínali s ATARI a hry byly na desítkách kazet :D

Pamatuju si Boulder Dash nebo jak se to jmenovalo a další hry, taky jsme hráli Super Mario Bros na konzoli, Need for Speed, Diggers, Transport Tycoon, Theme Hospital, Settlers, prostě toho bylo....

ještěže jsem z toho už vyrostla, strašně to žralo čas :-D V podstatě jsem přestala hrát ze dne na den potom, kdy vyšel nějaký Tycoon, už nevím přesně který, a já hrála tři dny v kuse bez spánku.... když jsem to dohrála, těžce jsem odpadla.... uvědomila si svou závislost a od té doby abstinuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...