Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vysoké otáčky 106ky


padaj

Recommended Posts

Takže potřebuju radu:myslim Když jedu tak se mi to drží pořád v otáčkách nevim čim to je myslel jsem že je to sitič ale dělá to i když se to ohřeje! Poraďte ....Když tam mam zařazeno tak mi to i samo jede vubec se mi to nelibi !!!! :bojim

[upravil dne 6.6.2007 padaj]

[upravil dne 6.6.2007 padaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když necháš tenhle název - "problémek", tak ti to pan "chytrej" moderátor smaže stejně tak jako mě moje "závada" čistě jen proto, že v nadpisu chyběj 2 slova. Prý pravidla peugeot klubu platí pro všechny :roll:roll:roll:bojim

No nicméně k tomu problému - nemáš taky v háji ten ventil volnoběžnejch otáček jako já? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to není tím že by ti chyběli dvě slova, ale proto že je to nic neříkající název vlákna, ani ten co je tam ted není dobrý. Co takhle Vysoké otáčky, nebo 106 se drží stále v otáčkách. Je to jen proto aby bylo hned jasný o co se jedná. Když tu bude 50 příspěvků s názvem Pomoct, a chci radu tak nikdo nebude vědět co je co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku já to všechno dobře chápu, svojí chybu sem uznal hned, jenže jsem aspoň čekal že mě bude umožněno ten název tématu změnit a né že mi bez varování bude celé téma (včetně všech rad od několika členů - jak na opravu) smazáno... O to mi šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim všechny,

řešil nebo spíš vyřešil tady někdo stejný problém, jako je popsán výše? 106ka občas drží zvýšené otáčky, za tepla i za studena. Auto jede i bez šlapání na plyn, je to celkem hnus, když vám to na neutrál začne řvát jako když se někdo učí jezdit. :bojim

Takže děkuju za každou účinnou radu...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: padaj

Takže potřebuju radu:myslim Když jedu tak se mi to drží pořád v otáčkách nevim čim to je myslel jsem že je to sitič ale dělá to i když se to ohřeje! Poraďte ....Když tam mam zařazeno tak mi to i samo jede vubec se mi to nelibi !!!! :bojim

[upravil dne 6.6.2007 padaj]

MĚL JSEM MINULEJ TEJDEN TEN SAMÝ PROBLÉM NA TEPLÝM MOTORU VYŘADÍM A 3000 OTÁČEK. VADNÝ BYL POTENCIOMETR ŠKRTÍCÍ KLAPKY ( 1.4 55kW ) VYŘEŠIL JSEM TO NAKUPEM NA VRAKAČI Z BERLINGA ZA 1.200,-Kč VRAKAČ APK+K CHRÁŠTANY U RUDNÉ U PRAHY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...