Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tachometr


Kantor

Recommended Posts

Proměřování tachometru je celkem normální, zvláště rychloměr proměřuje víc a víc s přibývající rychlostí. Diference je podle typu vozidla, ale dá se říct, že to průměrně dělá ve 160 km/h + 11-12 km/h, v 60 ti cca 6 km/h. Jak se které auto chová se dá zjistit na dálnici se stopkami nebo ma nějaké slušná vozidlovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam problem vlastne stejny, ale abych mel neco extra tak jsem to okorenil vetsima kolama.....

Takze: jedu 120 na budiku a ejhle - ve skutecnosti jedu 113. To bych jeste pochopil, ale nechapu to, ze kdyz jsem tam dal 15\" misto 13\" tak to ma takovou odchylku.... v tom pripade na 13\" jedu asi tak 2x pomaleji nez to ukazuje... :D

Mam jeste jeden napad, cim by to mohlo byt (lanko nahonu mam trochu zalomeny a rucicka cuka), ale jestli to nebude tim, tak uz fakt nevym a asi pujde celej tacho do kose

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U jedné 205-ky mi tachometr ukazoval asi o 20 víc, tak jsem tu ručičku posunul. Stačí chytit osičku do tenkých kleští, a ručičkou pootičit, je jen naražená. Tacho jsem pak ověřoval stopkama, nastavení jsem trefil asi napotřetí, pak to ukazovalo +-správně. Na současném autě mi to ukazuje o 5 víc, to neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bych měl fajn radu, pokud chce někdo změřit přesně rychlost, zjistěte si kde se zrovna měří a řádně to tam rozpal te, zapamatuj si rychlost, kterou ti ukazoval tachometr, po několika stovkách metrů tě zastaví Policie, sdělí ti tvou skutečnou rychlost, tu potom odečteš od své naměřené na tachometru a Policie ti to pak spočítá :D:D:D:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...