Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak vyndat airbag u řidiče?


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: komisar

máš to v odkazu který je výše jsou tam i obr.já mám šroubky

na svem starem modelu mam torxy ve dvou dirkach tosame sem mel na 607 z 2000, 406 z 2000, Partnerovi z 2002 , ale tady je zezadu volantu po obvodu cca 6x díra tvar obdelnik rozmer cca 1x2,5 cm a po nahmatani jsou v těch dírach nahmatatelne nějake kovové plíšky ale nejdou hybat ani pačit . Zkusím zitra to vypačit zepředu šroubovakem ale opatrne ,nerad bych to z-lehkeholki-l.

No právě já mám r.v.2000:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: komisar

máš to v odkazu který je výše jsou tam i obr.já mám šroubky

na svem starem modelu mam torxy ve dvou dirkach tosame sem mel na 607 z 2000, 406 z 2000, Partnerovi z 2002 , ale tady je zezadu volantu po obvodu cca 6x díra tvar obdelnik rozmer cca 1x2,5 cm a po nahmatani jsou v těch dírach nahmatatelne nějake kovové plíšky ale nejdou hybat ani pačit . Zkusím zitra to vypačit zepředu šroubovakem ale opatrne ,nerad bych to z-lehkeholki-l.

No právě já mám r.v.2000:myslim:myslim

no ja mam ted 2002 myslim že listopad a je to jiny , jestli to není od vietnamců:Dfakt už nevim co stim. Posledni možnost je kladivo a sekáč.:mrk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

2 Prema > no nerikej mi ze delali nakej mezityp volant:o ikdyz mozny je fakt vsechno

[upravil dne 6/6/07 buml]

No fakt nevím jsem z toho volako zmetěný:o:o:o asi jo ten muj volant vypadá stejně jak na obrazcích akorát je v kuži tak já nevím....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

sis koupil nalepku: jezdim bez airbagu, umiram jako chlap. :D zkus http://www.elcats.ru/peugeot/#10 snad to tam bude , ale je to parusky :aut

tam taky maj airbag na torxech. je to dovezené z francie ,tak snad to nebude přilepene šnekama, ikdyž ted jsem sundaval tapecirung na nové Kia Opirus a ten byl ke dveřim přidělany suchym zipem, malem jsem umřel když jsem to zjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...