Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pořídil jsem si 205 Gti


Guest Nevřis

Recommended Posts

dodatečně dohazuji pár fotek....puvodně to mělo nahradit pracovní fávo :))) ale nakonec se z toho vyklubala leštěnka ..za super kup..jsem max spokojenej .. pracovní fávo dosloužilo tak sem potřeboval záskok..chtěl sem vzít něco aby to i trochu jelo a narazil jsem na tohle :))) je to r.v 87 dovoz 1.majitel v ČR

74 letá duchodkyně :))) měla to 11 let zavřený v garage ... ročne najezdila 2500tis km celkem najeto 70tis.. nekupte to...za stejný lowe jako jsem prodal sežraný fávo :))

.

jen ten volnoběh.... jinak TOP stav:super

hm? líbí se ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

K čemu ta babička měla Gti?? A ten sportovní filtr... frajerka :myslim

Má syna kterej jezdil závody do vrchu...asi si v ten moment neuvědomil že to kupuje pro svou maminku ktere bylo v te době 64let :))))))))))))))) pro ní chtěl nějäkou střelku :D ....ona to bohužel využila jen na cestování chata - domov.

Toho filtru si tam nevšimej pač ten sem tam dával já jen na zkoušku!!!! Je tam zpět airbox .... Jinak na autí nenajdeš kousek rezavého místoa..nebo že by něco klepalo atd.... má najeto 70tis:super ..říkám auto uplná pecka!!!! cenu Vám neřeknu :)) jen napovím že by to byl hřích to nekoupit ;) ...kup století :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel205Gti

Původně zaslal: Béďa

tak ta je docela luxusni 205ka..:super nedelej "Blazenu" a rekni kolik te to stalo.. :D

Souhlasim...jen se pochlub...abych si zas moch nadavat :D:D

Jinak moooc pekna ;)

[upravil dne 7.6.2007 Marcel205Gti]

Souhlasím, nenapínej :) 20?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...