Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prívesný vozík - elektrika - Vyriešené


ajven

Recommended Posts

Sevas,

viete mi poradiť prečo keď si zapojím vozík za auto a zapnem si obrysové svetlá mi hneď rozsvieti na palubke aj zadne hmlovky a na vozíku tiež hmlovku a pritom vypínač na hmlovku je vypnutý. :myslimRobí to aj na inom aute, to som už skúšal. A ešte som pozeral zástrčku na vozíku tam sa kábliky nedotýkajú o seba. žeby preseknutý kábel ? :myslim

[upravil dne 11.6.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

mne zase svieti na vozíku hmlovka trvale, pričom ešte som nič nezapol ostatné veci idú čo to je

Mam pocit, ze nektere zasuvky byvaly jinek zapojene, co se tyce mlhovky. Vzpominam si, ze jsem kvuli ni jednou stoural v zasuvce sroubovackem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

mne zase svieti na vozíku hmlovka trvale, pričom ešte som nič nezapol ostatné veci idú čo to je

Tak to je ten samej případ u mě,taky mi svítí mlhovka na vozíku aniž bych něco zapnul,je to zvláštní je tam stále proud i když není auto nastartované.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: mirec.dk.406

mne zase svieti na vozíku hmlovka trvale, pričom ešte som nič nezapol ostatné veci idú čo to je

Mam pocit, ze nektere zasuvky byvaly jinek zapojene, co se tyce mlhovky. Vzpominam si, ze jsem kvuli ni jednou stoural v zasuvce sroubovackem.

mělo by to byt stejne , je na to snad norma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem nedávno taky rešil na našem vozíku z Baumaxu.

Dráty zoxidovaný a upadlý, plastová zástrčka rozpadlá, tak místo toho abych se s tím je*al tak sem koupil pár metrů drátů, kovovou přípojku a nový světla. Práce na pár hodin ale aspoň bude pár let klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

mám to asi preto lebo auto pochádza z Holandska a preto to svieti musím to asi prerobiť podľa tej prvej schémy od komisara

Tak to se přesne shoduje semnou mam také auto dovezeno z Holandska,je to dosti zajímavé to by mě docela zajímalo proč tomu tak je že je tam stálej proud,mam zasuvku klasickou sedmipolovou.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

stálej proud asi do přívěsu aby se mohlo posvítit.přeci se nebude běhat do auta aby se zapl klíček a pak světlo v přívěsu:myslim:myslim:myslim

Vždyť jsem to psal o pár příspěvků výš. Je to kvůli karavanům. Tak mi to bylo řečené v servisu. Tu 405 jsem měl taky z Holandska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Původně zaslal: komisar

stálej proud asi do přívěsu aby se mohlo posvítit.přeci se nebude běhat do auta aby se zapl klíček a pak světlo v přívěsu:myslim:myslim:myslim

Vždyť jsem to psal o pár příspěvků výš. Je to kvůli karavanům. Tak mi to bylo řečené v servisu. Tu 405 jsem měl taky z Holandska.

No teda ale potom tam chbí místo na přípojení mlhovky protoze ten stalej proud je na místě kde se má zapojit mlhovka.:nevim:nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Sevas,

viete mi poradiť prečo keď si zapojím vozík za auto a zapnem si obrysové svetlá mi hneď rozsvieti na palubke aj zadne hmlovky a na vozíku tiež hmlovku a pritom vypínač na hmlovku je vypnutý. :myslimRobí to aj na inom aute, to som už skúšal. A ešte som pozeral zástrčku na vozíku tam sa kábliky nedotýkajú o seba. žeby preseknutý kábel ? :myslim

[upravil dne 11.6.07 ajven]

takze sme uz na to prisli, kedze sme vyvarali ojo na voziku /bolo ohnute, tak sme ho narovnali a privarili tam el. zvarackou dalsi vinkel aby sa neohlo znova/ stalo sa to ze ten kabel tahany v tom oji sa prehrial a spojili sa kable od hmlovky a obrysovych svetiel. Takze sme stary kabel vytiahli a natiahli novy. Zapojili sme to podla Komisarovej schemy a bezi vsetko tak ako ma. :D:mrk:D

To som rad v piatok ho beriem na STK tak ako mojho milasika:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...