Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunguje tachometr a zasekava se otackomer


pumpos

Recommended Posts

Zdravim, mam takovy problem s pristrojovkou. Mam peugeot 406 a nefunguje mi u nej tachometr (obcas se sice rozjede, ale to je hodne velka nahoda) + se mi zasekava otackomer na 2tis, pak nejde ani nahoru ani dolu. Sehnal jsem si komplet novy budiky, ale nevim jestli se tim neco vyresi a hlavne nevim jak to mam rozebrat. Kdyby mel nekdo nejakou radu ci navod jak na to tak sem s tim, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to včera rozobral tri krát (už to rozoberiem skoro poslepiačky) fungovalo to až do večera v pohode ale ráno sa zase zaseklo na 2000 tis a drží tam, vyčistil som ten spoj čo ide s tlačeného spoja na prístrojovku, prihol som ten hrebeň aby to poriadne tlačilo, ale tých tyčkiek čo idú na otáčkomer tých som sa nechytal, mám to preletovať káblikmi, poraďte s plošáku,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

ja som to včera rozobral tri krát (už to rozoberiem skoro poslepiačky) fungovalo to až do večera v pohode ale ráno sa zase zaseklo na 2000 tis a drží tam, vyčistil som ten spoj čo ide s tlačeného spoja na prístrojovku, prihol som ten hrebeň aby to poriadne tlačilo, ale tých tyčkiek čo idú na otáčkomer tých som sa nechytal, mám to preletovať káblikmi, poraďte s plošáku,

No já jsem proletoval znovu jen ty tyčky k desce, ale u palivoměru mi to za pul roku znovu popraskalo, řešil jsem to tak že jsem odsavačkou odstranil puvodní cín a dal tam nový. Pokud to znovu popraská tak uvažuju že tam dám kousek drátu jako bypas z nejbližšího pájecího bodu. No být tebou tak jen obnovím proletováním spoje na tyčkách a uvidíš;) Hlavně opatrně je tam malo mista, já měl na stativu přidělanou velkou lupu a pod tou jsem měl desku a tak jsem to letoval

[upravil dne 10/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...