Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Teda vy ste kamarádi, klidně mě necháte ve štychu, co já tam s holkou tejden? Mohli by sme třeba zkusit slalom. V taxi3 mu to taky docela šlo:D:D:D

EliM: Hih to by asi čuměla, tady máš litr a běž si zahrát :D:D:D:D:D asi by volala chocholouška. Od jisté doby už do přítelkyň peníze necpu, mam s tim blbý zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper: hele, to je přístup jak po deseti letech manželství, \"abych tam s ní nebyl sám\". Ze začátku to snad bývá naopak, ne? To je dneska mládež :)

KiK: no jo, já a zimní sporty. Já jsem letní tvor, v zimě mám zimní spánek... Akorát brusle zvládám (když už v létě jezdím na in-linech). Na lyžích jsem nebezpečnej sobě i okolí... Ještě tak běžky zvládnu - ale v mém případě jsou to spíš \"chodky\", než \"běžky\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: Já ti nevim, byl jsem 5 let s bývalou přítelkyní a už mě to nebaví zažívat to všechno znovu....... Taky jsem si mimochodem jak v tom manželství připadal:D:D

Jenom si nemysli, že jsem nějakej zapšklej vůči ženám, to vůbec ne, stále to je moje nejoblíbenější pohlaví, :D:D:D:D jenom jsem si trochu přestavěl žebříček hodnot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper: neboj, nic zlého si nemyslím ;) Tak si holt musíš najít takovou, co se s ní nebudeš nudit ani po tom týdnu, ne? Vůbec, je docela fajn mít společné zájmy. Se mnou moje mladá dokonce i dělá auta - a už se mi i párkrát stalo, že jsem se jí musel ptát, jak se něco na autě dělá, páč jsem si to nepamatoval, a ona jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

add babylon: muzu vrele doporucit. Jezdili jsme tam s bejvalou docela casto (akorat, ze mi jsme jeli do harrachova na lyze a pri zpatecni ceste jsme den venovali blnuti v babylonu)

elim: holka, kam ty na to chodis? Tebe bych chtel jako zivotni partnerku - vecne vesela :))

deeper: gratulu k nove znamosti :D:D dosel jsem ke stejnemu zaveru - nevrazet do zenskych prachy, nekupovat drahe darky! Jestli nevis co s ni, dej vedet kdy tam chces jet a ja vezmu partu supr lidi a prijedem.. Stejne chcem jet lyzovat ))

add babylon2: ubytovani v Liberci je spousta a vychazi lip cenove. Pokud ale planujete navstevu aqua i lunaparku, asi se vyplati mit vstupne placene v ramci ubytovani.

parkovani: vzdy jsme parkovali v prostoru babylonu - v prizemi. Parkovne na celej den nas vyslo cca 70kc.

deeper: bacha na hajzlhofty u bazenu - jsou to svalovci a na pekny holky maj narazky.. Taky svoji skoro pritelkyni rekni, at si dava pozor na ostry hrany pod vodou (v jeskyni u akvarka) protoze moje byvala si tam rosekla hlavu a pak ji dva z tech bouchacu chteli sbalit a pri osetrovani zraneni ji sahali na prsa a tak.. . Coz znacne prekracuje ramec hrazene lecby od VZP:mad:. Pak zmercili me - taky nejsem zrovna drobecek a prestali:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Georg: Super vyrazil bych někam ve více lidech, vezmu taky pár párečků:D:D:D a po večerech můžem hrát třeba na tichou poštu:D Georg to by se dalo nějak spáchat, ty jsi z Teplic, viď, razil bych si zalyžovat třeba na Bouřňák - Klínovec už neni snad ani ro čechy. Na Babylon musíme jet sami dva. Dostal jsem kudlu na krk:mad:

Co už máš nofý autífko:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elim: jeste ti nedosla?? vzdyt je to doba, co jsem ji posilal.. Ach jo, ze ja ji nepojistil na 100 000, mohl jsem mit novou muziku do pazouta.. Jestli ti nedojde do 2 dnu, tak ti ji poslu znova.. .

deeper: jo, z Teplic.. . Hele, nikoho s sebou neber, ve dvou je tam stejne nejlip. Jen si davej pozor na motorkare! :))

ty lyze muzem uskutecnit.. mimochodem, od 26.12 jedem na nejakou chatu u spindlu.. . Zatim 4 lidi. Klidne se pridejte - vic lidi v sanitce se zlomenou nohou - mnozstevni sleva. nez Bournak, to radsi nekam nekam jinam - treba Telnice. sjezdovky na bournaku nestojej za ty prachy co chtej..

[Editován dne 23/9/03 georg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...