Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Propojeni PC s TV


Escaper

Recommended Posts

Původně zaslal: Escaper

Propojil jsem si PC s TV pře S-Video kabel a mam cernobyly obraz at delam co delam. Nasavovani norem nepomaha. Obraz je peknej cistej ale cernobilej. GK je NVidia GF7600 a do tv pres scart

Ta televize umí S Video signál??

Má ta karta jen S video výstup, nebo i kompozitní?

Pokud TV neumí S video a nemáš kompozitní výstup z grafiky musíš použít Redukci S-VIDEO / kompozitní video výstup, nevim ted ale jestli to nespočívá v pouhym spojení signálu Barevné a jasové složky S Videa. Takže by možná stačilo upravit konektor nebo scart

analogvideo80.jpg

[upravil dne 4/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to šlo bez SW. Stačilo připojit a pak to šlo, akorá se musel nastavit systém, nějaký ten PAL nebo tak, z nějaké země to pak šlo.

Nebo to zkus odpojit, nechat naběhnout na monitor a pak zase naběhnout na TV...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Mě to šlo bez SW. Stačilo připojit a pak to šlo, akorá se musel nastavit systém, nějaký ten PAL nebo tak, z nějaké země to pak šlo.

Nebo to zkus odpojit, nechat naběhnout na monitor a pak zase naběhnout na TV...

Tam bude na 99% problem s tím S video signálem, má rozdělenou jasovou (ČB) a barevnou složku signálu a obyčejný Scart který nemá v TV podporu S video si s tím neporadí;)

[upravil dne 5/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s nejvetsi pravdepodobnosti ti TV nepodporuje S-Video..zkus projet vsechny "kanaly" pro externi vstupy a jestli se ti neobjevi barva, tak to budes muset zapojit pres kompozit (zlutej cinch)

jeste jedna vec..jestli mas v TV vic scartu, tak to zkus hodit pres jinej (u vetsiny tv slouzi kazdej scart pro jiny druh vstupu - ja mam treba S-video jen na 2 scartech ze 3)..good luck:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tady toto to dělalo i kamošovi,sice u grafárny ATI Radeon,ale nikdo nebyl schopný mu říct čím to je.Ani ve specializovaném obchodě nevěděli.Ale protože je elektrikář tak bádal sám a nakonec mu stačilo koupit tuším kondenzátor,nebo jinou elektro součástku,to už nevím přesně,už je to 2 roky za 3 kč,napájet do kabelu a obraz šel barevně,tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem měl podobnej problém,taky sem přípíchnul TV k PC přes S-video(mám konektor v PC i TV) a měl sem černobílej obraz.ať sem dělal co sem dělat tak nic,pořád černobílí.koupil sem pak jinej kabel a najednou byl obraz barevnej ale zasem mám problém,že když je na TV hodně bílé byrvy tak začne skákat obraz.nevíte čím to může být?díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

sem měl podobnej problém,taky sem přípíchnul TV k PC přes S-video(mám konektor v PC i TV) a měl sem černobílej obraz.ať sem dělal co sem dělat tak nic,pořád černobílí.koupil sem pak jinej kabel a najednou byl obraz barevnej ale zasem mám problém,že když je na TV hodně bílé byrvy tak začne skákat obraz.nevíte čím to může být?díky za rady

V nastavení grafiky u nastavení TV zkus nastavit "Potlačení Blikání" Mohlo by to pomoct, ale chce to testovat ve který pozici je to nejlepší. Ještě by to mohla zpusobovat špatná detekce S-Video signálu, ale to by byl problem TV. Jinak netušim čim by to bylo.

K tomu kabelu přidám zkušenost. Koupil jsem nový kabel S-video s pozlacenejma konektorama a nějak nešel, když jsem ho proměřil zjistil jsem že má zkřížený vedení, na konektorech byly prohozený dráty. Naštěstí mi ho vyměnili, ale jak má na tohle přijít člověk kterej tomu zrovna nehoví:myslim To se pak trápí s nastavováním a ono je to uplně někde jinde

[upravil dne 5/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...