Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už mi dochadza trpezlivosť...


Hnopo

Recommended Posts

2hnopo: jojo, to bude asi nejlepsi...

nikde tady neni stanovena povinnost odpovidat na kazde tema, a docela by me zajimalo, jestli vubec nejake takove (neplacene) forum na jakekoliv tema existuje.

shodou okolnosti jedno placene forum s povinnosti odpovidat provozuji a bud ubezpecen, ze registrace je omezena a stoji pekny balik ;)

to, ze nedostanes odpoved obvykle znamena, ze

- jsi se blbe zeptal

- ptas se na neco, co se tu omila kolem dokola

- ptas se na neco, co tady nikdo nevi, pripadne kdo to vi nema cas nebo naladu odpovidat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2hnopo: jojo, to bude asi nejlepsi...

nikde tady neni stanovena povinnost odpovidat na kazde tema, a docela by me zajimalo, jestli vubec nejake takove (neplacene) forum na jakekoliv tema existuje.

shodou okolnosti jedno placene forum s povinnosti odpovidat provozuji a bud ubezpecen, ze registrace je omezena a stoji pekny balik ;)

to, ze nedostanes odpoved obvykle znamena, ze

- jsi se blbe zeptal

- ptas se na neco, co se tu omila kolem dokola

- ptas se na neco, co tady nikdo nevi, pripadne kdo to vi nema cas nebo naladu odpovidat.

A já jen doplním, že pokud to tu okořeníš výkřikem stylu "už mi dochází trpělivost, protože mi neodpovídáte", tak si tě většina těch kdo na technické dotazy relevantně odpovídají zařadí do určité škatulky, a příště ti neodpoví už vůbec na nic. takže založení tohoto tématu bylo z výše uvedeného důvodu velice neuvážené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

tak to beru a čím šlape na pedály:super

Šťourale :P, přece nám neprozradí svoje Know How. Ale přece nebude sedět normálně, to by se jí odkrvila hlava a to nemaj rádi, jsou pak dezorientovaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Pata

Radku to jsi jeste nevidel Hnopa, kdyz mu dochazda trpezlivosť... :D:D:D

Ale no tak nerejpej.;)

Jinak for Hnopo: Odpověď ohledně zadních repro na P306 nalezneš v kuchařce na str 241:D:D:D

Já teda nevím ale na tý straně jsou Chlupatý knedliky se zelím a pečený skopový:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...