Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ohen z vyfuku


denoo

Recommended Posts

Chcem sa spytat ci niekto ma nieco take ze pri jednotke a dvojke plnom plyne mu idu z vyfuku plamene , alebo take nieco. Pri preradovani rychlosti. mam obavu ze ci to moze opalit naraznik od tepla casom. Ja som to zistil az vcera vecer :bojim a co to moze mat za nasledok? Iba siroky vyfuk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyfuk je robeny cely antikor , hadam vydrzi, ale nastavenie ventilov, sak s tym sa myslim nic nerobilo, akurat chip , vyfuk od motora, sanie, a obmedzovac je prec. Ale sa pytam preto aj,lebo som to videl napr ked isli okolo nas auta nieco ako wrc , a im to tiez tak ked pridali a preradili strelilo ohen, a pochybujem ze by mali zle nastavene ventily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bude spatne nacasovane zapalovani v tom chipu. U zavodnich aut strili ohen z vyfuku pri podrazovani kdy je motor hnan do otacek kynetickou energii auta a jednotka nestaci zareagovat a zapali smes pozdeji.

Jinak jsem jeste nevidel WRCko kterymu by na rovince pri plnym plynu litaly plameny z vyfuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som ho tam nedaval to je fakt,ale vsetko robila jedna firma komplet celu upravu auta, za pekne masnu sumu, lebo auto bolo najpv robene na preteky na pezinsku babu do vrchu. Inak ja som to videl napr aj na takych autach ako je lamborghini , pozri videa na youtube, pri podradovani asi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Escaper asi přemýšlí, že by se jel podívat na plameny od laufu, že? :D:D:D

A co katalyzátor? Ten by tohle asi nerozchodil. Ten už tam asi dávno nebude :D:D

A tys to auto koupil uz precipovany? Ja bych rekl, ze plamen od vyfuku teda urcite neni standartní výbava. To bude zase jeden z "povedenych" precipnutí, který se vesele postará o snížení životnosti motoru, svodů ,atd... Bych tam vrátil tovární nastavení - ono to bude valit slušně i tak - a budeš mít jistotu, že to auto něco přežije

A proč to střílí? - protože je to špatně načasovaný - směs nestihne prohořet a dohořívá vesele až ve výfukovým potrubí. Tohle by měla hlídat i lambda sonda ve svodech - a řídící jednotka

[upravil dne 4.6.07 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to delane firmou na zavody do vrchu tak se lambda a kat vynechavaji. Misto lambdy se napichne obvudek co rika ze je smes OK kamosovi odesla lambda na starym vraku fordu tak sem mu to zapojenicko udelal a jezdil vesele dal a i emisema prosel.

Podle mem je to akorat blbe nacasovany. Efekty sou hezky ale nezadouci :D

Tangy: to vis ze bych se jel podivat ale na slovensko ee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam katalyzator ani neni, ako je siroka koncovka, tak skoro tak je siroky vyfuk az po motor. Neviem, mozno keby bol normalny vyfuk, tak by to nerobilo,, zauimave, som si vsimol, ze to spravi iba pri pomalom pustani spojky, to jest, idem na dvojke , pridam, zmackem spojku, zaradim rychlost, a ked zacnem pustat spojku pomaly tak vtedy, ked rychlo tak skoro nic nespravi, nestreli. Inak som videl vcera jednu Subaru imprezu okolo nas ist, a jej to robilo este sto krat horsie, tomu stacilo ked prudko pustil plyn a uz to strielalo :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...